Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

stage_goods_TT

Truck Tires Goods

Důvody pro výměnu

Jakých pneumatik se výměna týká? 


205/75R17.5 Conti Hybrid LS3. Pouze jediný rozměr pneumatiky na řízenou nápravu. Tyto pneumatiky mohou být montovány na všechny osy:

  • značka: Continental
  • produkt : Conti Hybrid LS3
  • rozměr: 205/75R17.5
  • DOT čísla: od HW96 F7T9 2714 do 2615

Jaké pneumatiky se týkají výměnného programu? Uvedený rozměr produktu a DOT čísla: HW96 F7T9 od 2714 do 2615. Poslední čtyři čísla DOT (2515) ukazují výrobní čas (týden/rok). Pouze pneumatiky mezi 2714 (27. týden 2014) a 2615 (26. týden 2015) spadají pod tento program dobrovolné výměny pneumatik. 

Zde najdete více obrázků bočnic pro potvrzení, které pneumatiky spadají pod program výměny

Here you can find photos of the sidewall lettering to verify if your tires are affected    

   

Proč provádíte tento dobrovolný program výměny?

Jako zpětná vazba na trhu naznačuje, v několika výjimečných případech  výrobek ukázal náhlou ztrátu tlaku před uvedením do provozu. Nebyly hlášeny žádná zranění osob nebo nehody. Vzhledem k možnému riziku, že několik dalších podobných případů se může objevit na trhu, se Continental rozhodl vyměnit vadný produkt.


Co byste měli udělat, pokud máte pneumatiky ovlivněny tímto programem?

Měli byste zajistit, aby pneumatiky byly vyměněny co nejdříve. Prosím, obraťte se na kontaktní osobu na vašem trhu uvedenou na následujících webových stránkách, pro  details


Varování bezpečnosti:

Důrazně doporučujeme, abyste si ověřili, zda vaše pneumatiky patří do programu výměny, a pokud ano, zajistili, že bude pneumatika vyměněna co možná nejdříve. Další informace lze nalézt v sekci  FAQ section!