Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Sponzoring fotbalu

Sponzoring fotbalu

Partner fotbalu již po několik generací.

Společnost Continental se poprvé stala fotbalovým sponzorem v roce 1995 (UEFA Champions League™). V současnosti je partnerem fotbalu na mezinárodní úrovni.

sponsoring_02-Image

Společnost Continental vždy byla synonymem pro kombinaci kontrolovaného napětí a bezpečné obrany. Stejně jako fotbal samotný, jsme i my zárukou špičkového výkonu při pohybu a dokonalé strategie. Naše role sponzora má dlouhou tradici a podporujeme národní týmy nebo prvotřídní ligu, např. UEFA qualifiers™, UEFA EURO™ a samozřejmě FIFA World Cup™.

A velkými soutěžemi to nekončí. Nerozhoduje dokonce ani otázka pohlaví. Společnost Continental jako jeden z prvních aktivních sponzorů mezinárodního ženského fotbalu podpořila v tomto ryze mužském sportu týmy ze Spojených států, Velké Británie a Irska.

sponsoring_04-Image

To vše je jasným důkazem jediného: Naše výrazná přítomnost ve fotbale není ani tak záležitostí umístění výrobků, jako spíš důkazem opravdové sportovní vášně a zaujetí společnosti Continental. V roce 2005 jsme spustili naši fotbalovou platformu www.contisoccerworld.com, kde najdete všechny informace týkající se společnosti Continental a fotbalu.

Zde najdete například všechny potřebné informace o šampionátu UEFA EURO 2016™ ve Francii, který bude další naší velkou oslavou mezinárodního fotbalového ducha. Přinášíme fotbal na stadion – bezpečně.

sponsoring_05-Image

ContiWarmUp

Web ContiWarmUp je jedním z bezpečných způsobů, jak se tam dostat. Je to vaše „zahřívací kolo“ před velkým zápasem. Rozehřeje vás na optimální teplotu, stejně jako to potřebují pneumatiky. Na této stránce, která byla vyvinuta ve spolupráci s řadou prestižních fotbalových trenérů, se dozvíte, jak se bezpečně rozehřát, abyste předešli zraněním během hry.

Tak se pusťte do vzrušujícího a bezpečného zápasu, který vám přináší společnost Continental.

Přehled našich globálních sponzorských aktivit.


sponsoring_05-Image

Tyto stránky používají cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb. Více zde