Produkty pro motocykly

Satge Company

Společnost

Skupina Automotive

Inovace pro mobilní automobilovou budoucnost

article_66w_image1

Společnost Continental vyvíjí inteligentní technologie pro přepravu osob a zboží. Z pozice spolehlivého partnera, mezinárodního automobilového dodavatele, výrobce pneumatik a průmyslového partnera poskytuje udržitelná, bezpečná, pohodlná, individuální a cenově dostupná řešení. Pět divizí – Chassis & Safety (podvozky a bezpečnost), Interior (interiér), Powertrain, Tire (pneumatiky) a ContiTech – v roce 2014 vygenerovalo obrat ve výši přibližně 34,5 miliardy eur. Společnost Continental v současnosti zaměstnává cca 200 000 zaměstnanců v 53 zemích.

Divize Chassis & Safety (podvozky a bezpečnost) vyvíjí a vyrábí integrované aktivní a pasivní technologie pro bezpečnou jízdu, jakož i výrobky na podporu dynamiky vozidla. V portfoliu výrobků lze najít zástupce elektronických a hydraulických brzd, řídicích systémů podvozku, senzorů, pokročilých systémů asistence řidiči, elektroniky airbagů a sensorického vybavení, jakož i všechno možné od elektronických systémů pneumatického odpružení až po systémy ostřikování čelního skla či trysky pro čištění předních světel. Ve středu zájmu je vysoká úroveň systémové kompetence a integrace komponent do bezpečnostní koncepce ContiGuard. V divizi Chassis & Safety (podvozky a bezpečnost) je celosvětově zaměstnáno více než 38 000 lidí a v roce 2014 vykázala obrat přibližně 7,5 miliardy eur.

Srdcem divize Interior (interiér), která nabízí celou řadu produktů pro velice různá vozidla, jsou systémy pro správu informací a systémy inteligentní přepravy. Portfolio výrobků zahrnuje skupiny nástrojů, multifunkční displeje a průhledové displeje, řídicí jednotky, elektronické systémy pro vstup do automobilu a systémy pro poskytování informací o pneumatikách, rádia, informační a zábavné systémy, vstupní zařízení a řídicí panely, jednotky ovládání klimatizace, telematická řešení a služby, software a kabiny. V divizi Interior (interiér) je celosvětově zaměstnáno více než 36 000 osob a v roce 2014 vykázala obrat přibližně 7,0 miliard eur.

Divize Powertrain vyvíjí a vyrábí inovativní a efektivní systémová řešení pro hnací jednotky automobilů. Do rozsáhlého portfolia patří systémy pro vstřikování benzínu a nafty, systémy pro správu motoru a systémy pro řízení převodů, včetně čidel a ovladačů, technologií pro následnou úpravu výfukových plynů, jakož i systémy pro zásobování palivem či komponenty a systémy pro hybridní a elektrické pohony. V divizi Powertrain je celosvětově zaměstnáno zhruba 34 500 osob a v roce 2014 vykázala obrat přibližně 6,5 miliardy eur.


Follow this link and find more about Automotive Group.