Produkty pro motocykly

Tires

Motocykl BMW R nineT na pneumatikách Continental TKC 80

29/03/2021
20210301-BMW-OE-RnineT-Picture
  • Continental s potěšením oznamuje posílení dlouhodobého vztahu mezi BMW a Continentalem, jako  dodavatelem pneu pro první výbavu motocyklů
  • Prověřená  Off-Road pneumatika pro motocykl BMW model R NineT Urban G / S 
  • Continental TKC 80 je stále úspěšná. I díky vice než 35 letech přítomnosti na trhu

Společnost Continental rozšiřuje spolupráci s BMW Motorrad a je dodavatelem pro první výbavu u motocyklového modelu R NineT Urban G / S. Každý, kdo si letos pro tento model zvolí specifikaci s off-road pneumatikami, se může těšit na stroj vybavený prověřenými pneumatikami Continental TKC 80.

Je to neuvěřitelné, ale původní "osmdesátka" byla představena už v roce 1985!  Přesto je tato pneumatika mezi motorkáři oblíbená dodnes! Neustálé inovace ji  optimalizovaly a přizpůsobovaly aktuálním požadavkům technologií podvozků nových modelů motocyklů.

A díky tomu  zůstává tato On / Off Road pneumatika stále číslo jedna mezi motorkáři, kteří milují dobrodružnou jízdu. Boduje díky svému blokovému dezénu i vynikajícímu handlingu na cestách.

 

Veškeré informace týkající se motocyklových pneumatik Continental pro BMW najdete v našem Průvodci montáží pneumatik na: www.conti-fitmentguide.com

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289