Produkty pro motocykly

Tires

Pneumatiky

AC Schnitzer

AC Schnitzer, více než standard

New content item

Na závodní dráhu i na silnici:

Špičkové a vysoce kvalitní příslušenství pro motocykly BMW.

 

Společnost AC Schnitzer se již od roku 1987 v oblasti vývoje produktů pro automobilový průmysl soustředí na přetváření závodních technologií na silniční tuning. Neuznává přitom žádné kompromisy, které jsou často nezbytné u velkoobjemové výroby, aniž by to mělo sebemenší vliv na vhodnost pro každodenní použití.

Celosvětová poptávka po špičkovém a vysoce kvalitním příslušenství pro motocykly BMW roste, což nás v kombinaci se službami orientovanými na zákazníka vede k přenesení našeho technického know-how také na motocykly BMW.

Proto jsme založili novou divizi „AC Schnitzer Motorrad-Technik“, která se poprvé oficiálně představila na veletrhu „INTERMOT 2000“.

Společnost AC Schnitzer ve své nové budově v Cáchách zaměstnává tým 55 lidí, jenž se soustředí na vývoj a celosvětový prodej tuningového příslušenství i kompletních vozidel.

Aby se zákazníci rychleji dočkali svého vysněného upraveného motocyklu (nebo automobilu) BMW, vytvořili jsme celosvětovou prodejní síť, jejíž součástí je také oficiální distribuční síť společnosti BMW.

Tým společnosti AC Schnitzer odpovídá na dotazy:

AC Schnitzer

Neuenhofstr. 160

52078 Aachen

Tel: 0241/56 88 300

www.ac-schnitzer.de

info@ac-schnitzer.de

S kým aktuálně spolupracujeme: BMW R nineT od AC Schnitzer

Spojení mezi klasickým a moderním, rovnováha mezi tradicí a novými technologiemi – to vše je dokonale začleněno do motocyklu BMW R nineT. Společnost AC Schnitzer představuje řadu HERITAGE, díky které budete moci vytvořit svou osobní „Mademoiselle Ninette“. 


Podrobný přehled použitých dílů najdete na webu  AC Schnitzer - BMW R nine T.New content item (1)

Video BMW R nine T od AC Schnitzer s pneumatikami ContiRoadAttack 2 EVO

Start
Související témata