Produkty pro motocykly

Tires

Pneumatiky

Wunderlich GmbH

New content item

30 let vybavení Wunderlich pro BMW

Před 30 lety začala společnost Wunderlich vyrábět vysoce kvalitní příslušenství pro motocykly BMW. V současné době její oddělení vývoje vytváří příslušenství připravené individuálně na míru, které promění standardní BMW ve vaše BMW.


FIlosofie

Cílem společnosti Wunderlich je poskytovat zákazníkům vysoce kvalitní produkty v kombinaci s perfektními personalizovanými službami, jejichž účelem je přeměnit standardní motocykl v individuálně uzpůsobený, který nabídne vysoký komfort a maximální úroveň aktivní i pasivní bezpečnosti.

Proto má společnost Wunderlich ty nejvyšší nároky na kvalitu svých produktů. Vyvíjí díly s maximální pečlivostí a klade důraz na montáž, funkčnost, praktické využití a ovladatelnost. A stejnou důslednost očekává i od svých obchodních partnerů. Kdykoli je to možné, vyrábí společnost Wunderlich své produkty v Německu, protože „Vyrobeno v Německu“ není jen slogan – je to závazek. Pokud nenajde vhodného partnera v Německu, výjimečně zvolí jiného evropského výrobce. Zástupce společnosti osobně navštíví závod výrobce, aby se ujistil, že jeho zaměstnanci pracují v přijatelných sociálních podmínkách. Je naprosto nezbytné, aby nikdo nebyl sociálně znevýhodněn nebo dokonce vykořisťován v souvislosti se společností výrobce nebo jeho produkty.

Navštivte webové stránky společnosti  Wunderlich!

Spolupráce


2012: BMW S 1000 RR MAD MAX s TKC 80

Pro další informace se podívejte na webové stránky Wunderlich!

New content item (1)

2014: BMW R 1200 GS s TKC 80

Pro další informace se podívejte na webové stránky Wunderlich.

New content item (1)

2015: BMW R nine T s ContiRoadAttack 2 EVO

Pro další informace se podívejte na webové stránky Wunderlich!

New content item (1)
Související témata