Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

Doveze tvůj náklad dál.
A zlepší efektivitu.

Práce & Kariéra

Continental AG – Špičkové produkty dodávané ze špičkového prostředí

Continental Career - Let your ideas shape the future

Brzdové systémy, hnací jednotky a systémy šasi a komponenty, nástroje, informační a zábavná řešení, elektronika automobilů, pneumatiky a technické elastomery jsou jen malým zlomkem širokého portfolia výrobků společnosti Continental.

Continental – inovativní, mezinárodní, dynamická společnost

Společnost Continental sama sebe vidí jako technologickou společnost zaměřenou na inovace a je jedním z předních dodavatelů pro automobilový průmysl po celém světě. Aktuálně společnost zaměstnává přibližně 200 000 zaměstnanců v 53 zemích a v roce 2014 dosáhla předběžných tržeb ve výši více než 34,5 miliardy eur.

V posledních letech prošla společnost dynamickou proměnou, kdy se rozrostla v globálním měřítku, a to nejen v důsledku různých akvizic, čímž zaujala ještě významnější pozici v rámci celosvětové konkurence. Základní zkušenosti, jež společnost nabrala během proměny, hrají rozhodující roli v kultuře společnosti. Pojmy jako „udržitelnost“, „pokrokové inovace“ a „ziskový růst“ se neustále dostávaly do popředí.

Společnost Continental formuje budoucnost síťové mobility

Společnost zvyšuje bezpečnost, pohodlí a udržitelnost individuální mobility. Díky svým schopnostem, výrobkům a službám zdokonaluje společnost Continental, společně s našimi zákazníky, bezpečnost, pohodlí a požitek z řízení. Výrobky, technologie a procesy společnosti výrazně přispívají k udržitelné mobilitě.

Naši zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu

Společnost Continental čerpá sílu ze svých zaměstnanců. Společnost od svých zaměstnanců očekává věrnost a svědomitost. Cení si silných stránek a vytváří pracovní podmínky nezbytné k dosažení a udržení maximální kvality. Podporuje oddanost, kvalifikaci, vzdělávání a školení, flexibilitu a loajalitu, které bere jako samozřejmost. Ve všech oblastech společnosti jsou prováděny značné investice do pracovišť. Společnost je odhodlána poskytovat zdravé pracovní podmínky a zajišťovat bezpečnost na pracovišti. Ve společnosti Continental má každý k dispozici stejné příležitosti, a to bez ohledu na věk, národnost, pohlaví, vyznání, rasu či sexuální orientaci.

Značka zaměstnavatele společnosti Continental

Prostřednictvím naší značky zaměstnavatele vyjadřujeme současnou podstatu společnosti Continental: inovaci, mezinárodnost, vášeň a úspěch.


Continental v České republice

Společnost Continental v České republice působí v závodech v Adršpachu, Brandýse nad Labem, Frenštátě pod Radhoštěm, Jičíně, Otrokovicích, Trutnově a od dubna 2014 zřídila také výzkumné a vývojové centrum s celosvětovou působností v Ostravě. Společnost zaměstnává přibližně 12 000 zaměstnanců. V České republice vyrábíme palivové dopravní jednotky, palubní přístroje, ovládací panely klimatizací, rádia a navigační systémy, brzdové válce a posilovače brzd, senzory, elektronické řídicí systémy, trysky, čerpadla a pumpy, ventily, hadicové systémy, motory pro topení, pláště pneumatik pro osobní a nákladní automobily a pro autobusy, dodávky a speciální stroje, ventilaci a klimatizaci a další.


Více o jednotlivých lokalitách.


Všeobecné informace o zaměstnání v koncernu Continental v ČR


Nabídka volných pracovních pozic v koncernu Continental v ČR


Facebook profil Continental kariéra Česká republika