Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

New content item

Kde nízká spotřeba paliva potkává vysoký výkon.

Continental oceněn za ContiLifeCycle závod

Image

V únoru 2014 odborný časopis "Tire Technology International" udělil zvláštní pochvalu společnosti Continental za recyklaci pryže při protektorování pneumatik pro nákladní vozidla v ContiLifeCycle závodu v Hannoveru.

Pro pochvalu závodu  ContiLifeCycle řekl člen poroty Joe Walter, profesor na University of Akron: "Využití odrásané pryže již dříve používaných pneumatik by mělo vést k významnému snížení uhlíkové stopy Continental a umožnit produkci protektorovaných pneumatik ekologickým způsobem. Tato iniciativa recyklovat v rámci protektorování bude přínosné pro spotřebitele i životní prostředí. "

"Jsme potěšeni, že náš ContiLifeCycle závod byl jmenován Inovací roku v oblasti výroby pneumatik," řekl Christian Sass, který stojí protektorování pneumatik pro nákladní automobily a autobusy ve společnosti Continental. "Považujeme to za potvrzení toho, že s naší jedinečnou kombinací recyklace pryže a protektorování pneumatik pro nákladní automobily, jsme připraveni pro trvale udržitelné řešení. Za dobu 18 měsíců náš tým transformoval vizi inovativního protektorování a recyklace pryže v realitu. Výsledkem je protektorovací řešení, které je ještě udržitelnější a dosáhlo nové úrovně z hlediska výkonu a vlastností produktu. "

Tire Technology International Awards za inovaci a kvalitu je odměnou za úsilí v oblasti vývoje a výroby pneumatik. Redakcí Tire Technology International byl vypracován užší seznam uchazečů na základě nominací od čtenářů.  Byl pak předán nezávislé porotě složené z mezinárodních odborníků na pneumatiky, kteří hodnotili kandidáty a vybrali vítěze. Ceny jsou vyhlašovány každý rok v únoru na ceremoniálu na veletrhu Tire Technology Expo v Kolíně nad Rýnem.