Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

Doveze tvůj náklad dál.
A zlepší efektivitu.

Continental oceněn Výrobcem pneumatik roku

Image

V únoru 2014 Continental obdržel cenu od odborného časopisu “Tire Technology International”. Mezinárodní komise expertů ocenila Continental jako Výrobce pneumatik roku.

Člen poroty David Shaw, vedoucí výzkumu v Tire Industry Research, řekl: "Podle mého názoru Continental zkombinovala globální strategický pohled se skvělými produkty a vizi trvalé udržitelnosti. Nový závod v Sumter, USA, ukazuje odhodlání ke globální budoucnosti, když stroj Hurricane demonstruje touhu po snížení, opětovném použití a recyklaci surovin. A navíc, jejich produkty pro osobní a nákladní vozidla získávají chválu od nezavislých organizací a vozových parků."

"Jsme velmi rádi za ocenění Výrobcem pneumatik roku 2014," řekl Nikolai Setzer, člen představenstva Continental, odpovědný za divizi pneumatik. "Protože pozornost naší divize pneumatik je v současné době zamířena na realizaci Vize 2025, nemohlo být načasování lepší. Je to skvělé ocenění pro náš globální tým za úspěšnou realizaci našeho dlouhodobého plánu růstu, který zahrnuje také rozšíření možností testování našich špičkových produktů, procesů a technologií na nejvyšší úrovni.

Tire Technology International Awards za inovaci a kvalitu je odměnou za úsilí v oblasti vývoje a výroby pneumatik. Redakcí Tire Technology International byl vypracován užší seznam uchazečů na základě nominací od čtenářů.  Byl pak předán nezávislé porotě složené z mezinárodních odborníků na pneumatiky, kteří hodnotili kandidáty a vybrali vítěze. Ceny jsou vyhlašovány každý rok v únoru na ceremoniálu na veletrhu Tire Technology Expo v Kolíně nad Rýnem.