Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

Conti CrossTrac
Construction Innovation Day 2018

Dva světy. Jedno řešení.

Nové Conti CrossTrac.

Pokud se pohybujete na kamenech i na silnici, vydláždíme vám cestu.

Údržba silnic, výstavba, lesnictví – přeprava na staveniště nebo po staveništi může být náročná. Abyste uspěli, potřebujete vybavení, které je spolehlivé a funguje na silnici i v terénu, za všech podmínek.

Náročné podmínky. Dlouhé jízdy. Conti CrossTrac. Prostě jede dál.

Nová řada pneumatik Conti CrossTrac byla navržena s využitím nejnovější technologie nákladních pneumatik a dlouholetých zkušeností společnosti Continental, která ví, že pneumatika musí splňovat požadavky na velmi rozdílné způsoby použití.

Když stoupám po úzkých a kamenitých cestách, musí být na pneumatiky spolehnutí. Ukázalo se, že pneumatiky Continental Construction jsou pro mé potřeby skvělou volbou, protože nabízejí velmi dobrou trakci a vysokou odolnost.


Giuseppe, řidič ve společnosti Toscana Scavi S.r.l., Itálie

Připraveni na protektorování? Využijte výhod programu ContiLifeCycle.

Řešení Continental pro protektorování za tepla i za studena zajišťují dodatečný kilometrový výkon a druhou nebo dokonce třetí životnost. To je přínosem nejen pro váš rozpočet, ale také pro životní prostředí – opětovné využívání kostry pneumatiky šetří energii a přírodní zdroje.

Construction Innovation Days 2018, Málaga.

Nová pneumatika Conti CrossTrac pro smíšené použití na silnici i v terénu si odbyla svou premiéru na akci Continental Construction Innovation Days 2018 v Malaze, která se konala ve dnech 17.–19. dubna.

Přejděte na vyšší úroveň. S digitálním monitorováním pneumatik.

Podhuštěné pneumatiky jsou hlavní příčinou poruch, odstávek a kratší životnosti kostry pneumatiky. Proto je důležité řádně monitorovat jejich tlak a teplotu. Seznamte se s našimi řešeními ContiPressureCheck™ a ContiConnect™ pro digitální monitorování pneumatik.

Nové Conti CrossTrac.