Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

Conti CrossTrac

Dva světy. Jedno řešení.

Dva světy. Jedno řešení.

Conti CrossTrac. Prostě jede dál.

Conti CrossTrac tire line


Komplexní požadavky. Kompetentní řešení.

Nová řada pneumatik Conti CrossTrac byla navržena s využitím nejnovější technologie nákladních pneumatik a dlouholetých zkušeností společnosti Continental, která ví, že pneumatika musí splňovat požadavky na velmi rozdílné způsoby použití. Výsledkem je vyvážená flexibilita přinášející jak mimořádnou odolnost, trakci a robustnost v případě náročných podmínek při použití v terénu, tak i hladkou a komfortní jízdu na silnici – jedná se o řadu pneumatik, která je flexibilní a přizpůsobí se požadavkům vašeho podnikání. Kromě toho s prémiovými pneumatikami Continental získáte výhody kompletního řešení pro své podnikání: Pneumatiky Conti CrossTrac plně podporují řešení určená pro digitální monitorování pneumatik ContiConnect™ a ContiPressureCheck™. A když se opotřebí, dostanou druhou šanci na život v rámci programu ContiLifeCycle™.

Conti CrossTrac HD3

Nerovnosti ani náročný terén je nezastaví

Zásluhou zvýšené odolnosti vůči úlomkům, nabalenému materiálu a prořezání jsou pneumatiky Conti CrossTrac vhodné pro všechny způsoby použití v terénu a za náročných podmínek.

Conti CrossTrac HD3 Tread

Spolehlivá jízda na silnici

Pneumatiky Conti CrossTrac splňují všechny požadavky v rámci jízdy na silnici: nabízejí vysoký kilometrový výkon, snadný handling a nižší spotřebu paliva.

Chytrá řešení a odolnost. Trakce a všestrannost.

Dezén s širokými drážkami určenými pro optimalizaci trakce obvykle vykazuje vyšší a rychlejší opotřebení na suchých zpevněných cestách. Nová pneumatika Conti CrossTrac však díky inovativnímu dezénu a nejmodernější běhounové směsi poskytuje dokonalý výkon na zpevněných cestách i mimo ně.

Conti CrossTrac HS3

Optimální handling pro řízenou nápravu

Pneumatika Conti CrossTrac HS3 se vyznačuje optimalizovaným dezénem se čtyřmi drážkami a velkými žebry pro rovnoměrné rozložení tlaku na celý otisk stopy. Vynikající odolnost vůči oděru zajišťuje vysoký výkon na zpevněných cestách i mimo ně.

Conti CrossTrac HD3
Conti CrossTrac HD3 Tread Pattern

Spolehlivá trakce pro hnanou nápravu

Pneumatika Conti CrossTrac HD3 je vybavena směrovým dezénem zaručujícím špičkovou trakci i odolnost vůči opotřebení na zpevněném i nezpevněném povrchu.

Conti CrossTrac HT3
Conti CrossTrac HT3 Tread Pattern

Vysoký kilometrový výkon pro návěsovou nápravu

Pneumatika Conti CrossTrac HT3 disponuje extra pevnou a oděruodolnou ramenní oblastí, která zajišťuje vyšší boční stabilitu. Flexibilní středová část běhounu se přizpůsobí jakémukoli terénu a minimalizuje riziko zatrhávání nebo průpichu.

Přírodní kaučuk. Aktivovaný uhlík.

1. Uhelná čerň proti prořezání

Charakteristický druh aktivované uhelné černi v běhounové směsi zajišťuje mimořádnou odolnost vůči prořezání a průpichům.

2. Přirozená odolnost

Extra vysoký obsah přírodního kaučuku zaručuje výjimečnou robustnost a odolnost vůči úlomkům a nabalenému materiálu.

3. To nejlepší z obou světů.

Díky kombinaci různých směsí pro běhoun a podběhoun pneumatika umožňuje vyhovět požadavkům na použití se zcela rozdílnými nároky. Směs podběhounu je optimalizována pro nízký valivý odpor, zatímco směs běhounu je navržena s ohledem na optimální trakci.