Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

Conti CrossTrac

Dva světy. Jedno řešení.

Pneumatiky Conti CrossTrac vydrží déle.

Nejdřív obrousit. Pak protektorovat. Pneumatiky Conti CrossTrac vydrží déle.

Prémiové směsi, spousta odborných znalostí a extra vrstva pryže. Z toho jsou vyrobeny pneumatiky Conti CrossTrac. A díky jejich robustní kostře tyto pneumatiky vydrží mnohem déle než jen jeden životní cyklus.

Start

1. Odolná kostra

Kostra s dlouhou životností a výjimečnou konstrukční stabilitou je jedním z důvodů, proč jsou pneumatiky Continental tak ekonomicky výhodné. Větší množství pryže v centrálním pásu pneumatiky představuje další úroveň ochrany a snižuje riziko průpichů.

2. Velmi stabilní patka

Patka je vyrobena z velmi stabilní směsi a zajišťuje výrazně nižší únavu materiálu. Umístění patky zaručuje optimální rozložení tlaku při jakémkoli zatížení.

ContiLifeCycle

Připraveni na protektorování? Využijte výhod programu ContiLifeCycle™.

Řešení Continental pro protektorování za tepla i za studena zajišťují dodatečný kilometrový výkon a druhou nebo dokonce třetí životnost. To je přínosem nejen pro váš rozpočet, ale také pro životní prostředí – opětovné využívání kostry pneumatiky šetří energii a přírodní zdroje.

ContiRe™ – pro opravdu vysoký výkon

Pneumatiky jsou protektorovány za tepla od patky k patce za použití stejných technologií jako u nových pneumatik Continental. Každá pneumatika ContiRe™ prochází důkladným testováním kvality a je kryta rozsáhlou zárukou.

Conti CrossTrac ContiTread

ContiTread™ – snadné počty

Portfolio předvulkanizovaných běhounů Continental pro studené protektorování je založeno na stejné technologii, jaká se využívá při výrobě nových pneumatik. Aby bylo možné zajistit nejvyšší kvalitu produktu i procesu, protektorování provádí pouze certifikovaní partneři.


Získejte více informací o programu ContiLifeCycle™.