Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

Doveze tvůj náklad dál.
A zlepší efektivitu.

Testimonial: Construction

Zkušenosti s pneumatikami Continental ve stavebnictví.

DFA Transport und Logistik GmbH, Německo

“...velice dobrá ovladatelnost kombinovaná s excelentní trakcí."


"Continental vyvinul přesně to, co potřebujeme pro naši aplikaci. Nová pneumatika HSC1 nás přesvědčila o své velmi dobré ovladatelnosti kombinované s excelentní trakcí."


Werner Speer, vedoucí oddělení nákupu

"Naše společnost je zaměřena na rekultivaci krajiny ustupujícího bývalého uranového dolu ve východním Německu. Naleznete zde velmi různé podmínky: od ostrých kamenných cest s tvrdou hlínou, po blátivé cesty spojené s těžbou a stavebním odpadem. Z tohoto důvodu náš vozový park vyžaduje odolné pneumatiky, které mohou zvládnout toto náročné a drsné prostředí."

Kanars S.L., Španělsko

“...precizní ovladatelnost a vynikající výkon na silnicích.”


"Podle 40 letých zkušeností už vím, co dělá pneumatiku s dobrým výkonem. Právě pneumatika Continental HSC1 s přesnou ovladatelností a vynikající výkonností na silnici je právě taková."


Francisco Arques Salaet, řidič

"Mým současným úkolem je dopravit kámen na staveniště, takže se pohybuji se svým vozidlem mimo zpevněné vozovky, ale také hodně i na silnici. To je důvod, proč potřebuji pneumatiky, které jsou spolehlivé i na asfaltu. Nová pneumatika HSC1 poskytuje potřebnou bezpečnost a výbornou jízdní zkušenost, mohu se na ně skutečně spolehnout."

Toscana Scavi S.r.l, Itálie

“...velmi dobrá ovladatelnost a vysoká odolnost."


"Při zdolávání úzkých, kamenitých cest se opravdu musím spolehnout na své pneumatiky. S velmi dobrou trakcí a vysokou odolností se pneumatiky Continental pro staveništní provoz  ukázaly dobrou volbou pro mé potřeby."


Giuseppe Mattina, řidič

"Stoupáme po úzkých cestách několikrát denně až na vrchol lomu a nakládáme velké mramorové bloky. Pak se musíme vrátit. Neexistuje žádná možnost se otočit, takže se musíme vrátit zařazením zpátečky. Za těchto podmínek je nezbytné mít k dispozici pneumatiky jako jsou HSC1 a HDC1, které nabízejí velmi dobré jízdní vlastnosti a vynikající odolnost proti poškození."