Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

Doveze tvůj náklad dál.
A zlepší efektivitu.

Testimonial: Goods

Zkušenosti s pneumatikami Continental pro nákladní vozidla.

Testimonials ContiPressureCheck

Patinter S.A., Portugal

...kilometrový výkon, protektorovatelnost a bezpečnost."


"Důležité vlastnosti pneumatik jsou pro nás spotřeba paliva, kilometrový výkon, protektorovatelnost a bezpečnost. Continental je skutečným partnerem Patinter, nabízí nám spolehlivý balíček. S ohledem na kvalitu a výkon prémiových pneumatik Continental je jejich pořizovací cena méně důležitá. Continental je vždy k dispozici v krátké době se spolehlivými a vysoce kvalitními službami."


Francisco Polonio, majitel Patinter"

Schenker AB, Švédsko

"Špičková kvalita a evropská servisní sítě je to, co se nám líbí.”


"Continental je kvalitní pneumatika s vynikající kostrou. Pneumatiky pro dálkový provoz musí zajistit celou řadu vlastností, což je to, co nabízejí pneumatiky Continental. Prvotřídní kvalita a evropská servisní síť je to, co nejvíce oceňujeme."


Ola Ahlqvist, General Manager & Rustan Eliasson, Fleet Manager

Schenker ve Švédsku:

Schenker AB byl založen v říjnu 1998 spojením společností BTL Sweden a Schenker Transport. Od té doby se tato společně velmi rychle rozvíjí.

Ve Švédsku nabízí Schenker řadu domácích i mezinárodních dopravních a logistických služeb. S pokročilými dopravními a informačními systémy, přísnými pravidly kvality, zkušenostmi v oblasti životního prostředí a účinnými logistickými službami, se Schenker snaží svým zákazníkům poskytovat strategický rozvoj v oblasti logistiky a poradenství.

Schenker ve Švédsku má 4177 zaměstnanců. Kromě toho asi 7000 lidí nepřímo pracuje pro společnost prostřednictvím dceřiných společností.

Wackfelt Transport AB, Sweden

...správná cena za celý balíček."


"Nejdůležitější pro mě je, že se mohu vždy spolehnout na výkon pneumatik. Co potřebujeme, je spolehlivý produkt, abychom dodrželi všechny naše termíny. Od té doby, co jezdíme s pneumatikami Continental, jsme měli možná jeden breakdown za rok. Takže pneumatiky jsou velmi spolehlivé.

Dříve jsme používali Michelin, ale nebyly jsme spokojeni se službami, nebyly spolehlivé. Pak jsme spolupracovali s Bridgestone, ale nemyslím si, že kvalita byla dobrá. Dnes, používáme pouze Continental.

Pneumatiky Continental nabízí správnou cenu pro celý balíček. To je pro mě velmi důležité. Jde o komplexní nabídku: velmi dobrý servis a náklady na kilometr. Osobní kontakt má pro mě velký význam. Pracuji se zástupci Continental, kteří se starají o technické záležitosti a poskytují velmi profesionální služby. Mohu se na ně vždy spolehnout."


Jonas Wackfelt, majitel"