Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

Doveze tvůj náklad dál.
A zlepší efektivitu.

Testimonial: People

Zkušenosti s pneumatikami Continental pro autobusy.

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Německo

Zajistit, že se naši zákazníci dostanou na místo určení bezpečně a včas, bezpečnost a kvalita našeho autobusového parku mají pro nás zásadní význam. To zahrnuje i prémiové pneumatiky. Nové pneumatiky Conti Coach splňují naše náročné požadavky: maximální jízdní pohodlí, perfektní ovladatelnost a tichý chod - všechny charakteristiky skutečně oceňují naši zákazníci. "

Ingo Kehl, generální ředitel, Sieckendiek GmbH & Co. KG

PVG Salzwedel, Německo

"...zlepšené brzdění a ovladatelnost..."


"Používáme zimní pneumatiky s cílem zajistit bezpečnost našich cestujících, řidičů a vozidel. Na suchých i mokrých vozovkách nejezdí zimní pneumatiky jinak než pneumatiky HSU1. A navíc oceňujeme zlepšené brzdné vlastnosti a ovladatelnost."

Verkehrs AG Freiburg, Německo

"...bezpečná a komfortní jízda..."


"Většina našich cestujících jsou školní děti, takže bezpečnost je pro nás zvláště důležitá. Vzhledem k tomu, že vedlejší silnice a náročné cesty jsou často pokryty ledem a sněhem, jsou zimní pneumatiky naprosto nezbytné. Naši řidiči potvrzují, že přilnavost pneumatik HSW Scan zajišťuje bezpečný a příjemný zážitek z jízdy v zimních podmínkách."

Wricke Touristik, Německo

"...positivní hodnocení od pasažérů..."


"Ještě předtím než vstoupily v platnost změny v předpisech silničního provozu, přešli jsme na zimní pneumatiky z bezpečnostních důvodů. Díky označení sněhovou vločkou na boční straně pneumatik HDW Scandinavia, si toho všimli i cestující a obdrželi jsme od nich mnoho pozitivních komentářů."