Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

New content item

Kde nízká spotřeba paliva potkává vysoký výkon.

Testimonial: ContiPressureCheck™

Experiences with ContiPressureCheck™

Sieckendiek Germany

Sieckendiek, Německo

"Nemáme prostoje kvůli poškozeným pneumatikám"

"Od té doby, co jsme namontovali do našich autobusů systém ContiPrwessureCheck, nezaznamenali jsme žádný prostoj z důvodu problémů s pneumatikami – využíváme tento systém kompletně, a můžeme jej doporučit. Je absolutně perfektní.""

Stefan Rinker, Manager Fritz Sieckendiek GmbH & Co. KG

cpc-testimonials-devereux

Devereux, UK

“Krátce poté, co jsme nasadili systém, detekoval ztrátu tlaku v pneumatice. Podařilo se nám opravit defekt a ušetřit náklady na novoz pneumatiku, což znamenalo, že se systém zaplatil v prvním případě, kdy zjistil problém.“

Jimmy Savage, Workshop Manager Devereux Transport

cpc-testimonials-wj-roadmarkings

WJ Roadmarkings, UK

“ContiPressureCheck dává řidiči jistotu, že jeho pneumatiky mají správný tlak a upozorní ho na případné problémy, jako je například pomalá ztráta tlaku, která by mohla vést k úplnému selhání pneumatiky.

Díky tomu, že dostanete včasné varování, umožňuje rychle reagovat, a to může snížit náklady a nepříjemnosti kvůli breakdownu.”  

Scott Logan, Transport a Workshop Manager WJ Roadmarkings

Transport Gheeraert, Belgie

“Od té doby, kdy jsme začali používat ContiPressureCheck, jsme zaznamenali značný pokles nákladů na palivo,  poškození a údržbu pneumatik. To neznamená jen, že bychom ušetřit čas i peníze - jsme schopni poskytnout našim zákazníkům mnohem spolehlivější služby. Systém lze snadno nainstalovat a provozovat. Dalšími pozitivní účinky jsou snížení uhlíkové stopy, zvýšení bezpečnosti pro řidiče, zboží, a vozidel v důsledku menšího počtu poškození pneumatik.”  

Peter Gheeraert, Majitel Transport Gheeraert