Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

stage_goods_TT

Truck Tires Goods

Nová produktová řada představuje revoluci v regionální přepravě zboží

Conti Hybrid Tire Family for Maximum Service Life

14/04/2015

Lorem ipsum dolor sit amet

  • Společnost Continental představí řadu Conti Hybrid na veletrhu Commercial Vehicle Show 2015 v Birminghamu
  • Speciálně vyvinutá produktová řada nabízí až o 20 procent delší životnost a o šest procent nižší spotřebu paliva. 
  • Optimalizace provozních nákladů díky řešení prořezávání a protektorování

Hanover, Birmingham – 14. dubna 2015. Nová řada pneumatik Conti Hybrid představuje nový standard pro regionální přepravu zboží. Tyto pneumatiky zcela nové konstrukce byly speciálně vyvinuty pro využití jak na regionálních silnicích, tak i na dálnicích. Představují reakci předního německého výrobce pneumatik Continental na narůstající objem přepravy zboží. Tato skupina pneumatik se vyznačuje výrazně prodlouženou životností a velice nízkou spotřebou paliva, což provozovatelům vozových parků zajišťuje optimalizaci provozních nákladů, díky které mohou svá vozidla provozovat s maximální hospodárností. Jednotlivé pneumatiky z řady Conti Hybrid se k sobě dokonale hodí a jsou navrženy speciálně pro regionální přepravu s využitím dálnic.

 

Po představení nové pneumatiky Conti Hybrid HS3 pro řiditelné nápravy v druhé polovině roku 2014 byla nyní tato zcela nová generace pneumatik, která má splňovat náročné požadavky regionální přepravy zboží, dále doplněna o pneumatiky Conti Hybrid HD3 pro hnané nápravy a také o 22,5 palcové pneumatiky Conti Hybrid HT3 pro přívěsy.

20150414newproductline-Image (1)

Speciálně vyvinutá produktová řada nabízí až o 20 procent delší životnost a o šest procent nižší spotřebu paliva.

Conti Hybrid HS3 – maximální životnost a snížená spotřeba paliva

Pro pneumatiky Conti Hybrid HS3 pro řiditelné nápravy byl vyvinut nový dezén pneumatiky se zátěžovým vzorem „Plus Volume Pattern“, který nabízí o 17 procent delší životnost. Optimalizované rozmístění materiálu v rámci dezénu navíc umožnilo snížení valivého odporu.

Díky vysoké úrovni bezpečnosti, vynikajícímu chování v mokrém počasí po celou dobu životnosti a skvělým brzdným vlastnostem za všech okolností představují Conti Hybrid HS3 dokonalé univerzální pneumatiky.

 

Pneumatika Conti Hybrid HS3 je označena symbolem Bláto + Sníh (M+S) i symbolem sněhové vločky v horách (3PMSF).

 

Conti Hybrid HD3 – optimální přilnavost kilometr za kilometrem

Nové pneumatiky Conti Hybrid HD3 pro hnané nápravy nabízejí v porovnání se svým předchůdcem prodloužení životnosti o celých 20 procent. Toto vylepšení je způsobeno zejména novou konstrukcí bloků, která zahrnuje integrované lamely v 3D geometrii. Tyto lamely, které zabírají téměř dvě třetiny celkové hloubky dezénu, poskytují větší stabilitu bloků a výrazně tak omezují opotřebení. Díky tomu, že tyto lamely působí jako řezné okraje, je navíc zajištěna obzvláště dobrá trakce po celou dobu životnosti pneumatik Conti Hybrid HD3, a to i při rozjíždění a brzdění za mokra.


Na dezén i bočnice pneumatiky Conti Hybrid HD3 byly využity pryžové směsi s novým složením. Nová polymerová pryžová směs použitá na dezén byla speciálně navržena pro zvýšení životnosti a optimalizovaná pryžová směs použitá na bočnice snižuje u této pneumatiky pro hnané nápravy spotřebu paliva.


Pneumatika Conti Hybrid HD3 je označena symbolem Bláto + Sníh (M+S) i symbolem sněhové vločky v horách (3PMSF).

 

Conti Hybrid HT3 – speciální složení pro dlouhou životnost, nízkou spotřebu paliva a skvělou přilnavost v mokru

Novou řadu pneumatik uzavírá model Conti Hybrid HT3. Pryžové směsi použité u těchto pneumatik byly speciálně vyvinuty pro přívěsové pneumatiky a v porovnání s prověřenými předchůdci tak nabízejí výraznou úsporu. Jako příklad můžeme uvést nově vyvinutou směs na dezén, která dále zvyšuje životnost pneumatik Conti Hybrid HT3 o osm procent. Nová směs navíc zvyšuje přilnavost pneumatiky, která tak díky svému chování za mokra získala EU štítek s hodnotou „B“. Pneumatiky Conti Hybrid HT3 také získaly EU štítek s hodnotou „B“ v kategorii spotřeby paliva. Šestiprocentního snížení spotřeby paliva se podařilo dosáhnout díky optimální kombinaci pryžové směsi v dezénu a v bočnicích a optimalizované geometrie dezénu. Pneumatiky Conti Hybrid HT3 pro přívěsy jsou také označeny symbolem M+S.

 

U pneumatik Conti Hybrid 3. generace došlo i ke zlepšení protektorovatelnosti. Nová kostra „5+1“ zvyšuje výkon proslulého 4vrstvého trojúhelníkového nárazníkového pásu na novou úroveň. Dlouhodobá hospodárnost založená na konceptu ContiLifeCycle je dále podpořena zavedením indikátorů prořezávání na všech třech pneumatikách.

Kontakt
Press Contact Annette Rojas
Annette Rojas

Press and Event Manager

Tire Division

Continental

Büttnerstraße 25, 30165 Hanover, Germany

+49 (0) 511 938 2598

+49 (0) 511 938 2614

Kontakt
Press Contact Alena Bauer
Alena Bauer

Press and PR Manager

Truck Tires EMEA

Continental

Büttnerstraße 25, 30165 Hanover, Germany

+49 511 938-26199