Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

stage_goods_TT

Truck Tires Goods

Společnosti Continental a MAN posilují spolupráci

11/05/2015
pr_2015_05_11_man_strengthen_cooperation_uv_03-data
  • Tahače MAN TGX EfficientLine 2 s pneumatikami Conti EcoPlus ve standardní výbavě
  • Portfolio produktů Conti Hybrid a Conti Scandinavia jako standardní výbava tahačů MAN
  • Společnost Continental se opakovaně účastní akce MAN Trucknology® Days

Hannover, 11. května 2015. Mezinárodní výrobce pneumatik Continental je jedním z hlavních dodavatelů pro společnost MAN a i nadále posiluje své dlouhodobé partnerství s tímto výrobcem nákladních vozů a autobusů. Pneumatiky Conti EcoPlus ze 3. generace pneumatik pro nákladní vozy společnosti Continental se používají jako standardní vybavení u vysoce úsporných tahačů MAN TGX EfficientLine 2 určených pro dálkovou přepravu. Společnost MAN navíc do svého portfolia originální výbavy přidala všechny standardní rozměry pneumatik Conti Hybrid a Conti Scandinavia pro nákladní vozy.  

Peter Matzke, Head of OE Truck Tires at Continental

„Se společností MAN nás již mnoho let pojí dlouhodobé partnerství. Jsme proto velice pyšní, že naše pneumatiky Conti EcoPlus přispívají ke snižování spotřeby nových tahačů TGX EfficientLine 2,“ zdůrazňuje Peter Matzke, ředitel OE Truck Tires Continental. A dodává: „Jsme také velice nadšení, že společnost MAN převzala naše pneumatiky Conti Hybrid a Conti Scandinavia jako originální výbavu pro svá vozidla.“ 


pr_2015_05_11_man_strengthen_cooperation_uv_01-data

Silné partnerství obou společností se také projevilo na konci března, kdy se společnost Continental zúčastnila akce MAN Trucknology® Days, na které měla svůj informační stánek. Tato mezinárodní akce, které se zúčastnilo přes 230 vozidel a účastníků z celého světa, představovala ideální platformu pro zapojení zákazníků a představení výhod produktové řady Conti Hybrid. 

Kontakt
christiane_pfeiffer
Dr. Christiane Pfeiffer

Head of Communications CVT

Commercial Vehicle Tires

Continental AG l Divison Tires

Büttnerstrasse 25

30165 Hannover, Germany

+49 511 938-2683

+49 511 938-2230

Kontakt
michael_nehring
Michael Nehring

Manager Media Relations Commercial Vehicle Tires

Continental AG | Tire Division

Büttnerstrasse 25

30165 Hanover, Germany

+49 511 938-21813

K zajištění ideálního prostředí na našich webových stránkách používáme soubory cookie. Kliknutím sem získáte další informace, popřípadě budete moci změnit nastavení souborů cookie.