Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

stage_goods_TT

Truck Tires Goods

Na jaře je čas na výměnu pneumatik

04/04/2018
  • Standardní pneumatiky přichází, zimní pneumatiky odchází
  • Profil upravený pro různá roční období poskytuje bezpečnost a hospodárnost
  • Standardní pneumatiky Premium šetří pohonné hmoty
Continental_PP_Reifenwechsel_1 Kopie

Na jaře je čas na výměnu pneumatik: Standardní pneumatiky Premium přesvědčují nízkými hodnotami valivého odporu, tichým odvalováním a nízkým specifickým opotřebením.

Sezóna klasických zimních pneumatik jako série Scandinavia od společnosti Continental zpravidla končí o Velikonocích. Pomalu se začíná oteplovat. Výhody, díky kterým zimní pneumatika při extrémních povětrnostních podmínkách na ledu a sněhu standardní pneumatiku jasně předstihuje, ustupují do pozadí. Nyní jde v první řadě o jiné hodnoty. Standardní pneumatiky Premium přesvědčují nízkými hodnotami valivého odporu, tichým odvalováním a nízkým specifickým opotřebením. Přizpůsobení pneumatik teplejšímu ročnímu období a přezutí na standardní pneumatiky má tudíž smysl již ohledně úspory pohonných hmot.

Continental_PP_Reifenwechsel_2 Kopie

Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu činí 1,6 mm – skutečná hloubka dezénu by však měla být vyšší než tato hodnota.

Při dotazu, jestli jsou pneumatiky vhodné pro další sezónu, doporučují vývojáři pneumatik kritický pohled na hloubku dezénu. Zákonem předepsaná minimální hloubka dezénu činí 1,6 mm. Skutečná hloubka dezénu by však měla být v každém případě vyšší než tato hodnota. Pneumatiky užitkových vozidel by se měly kvůli bezpečnosti a hospodárnosti bezpodmínečně vyměnit ještě před dosažením této hodnoty.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289