Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

New content item

Připravte svůj vozový park na budoucnost.

Portugalsko: Horatotal Transportes

Paulo Maia, from HTT – Hora Total Transportes

Paulo Maia ze společnosti HTT – Horatotal Transportes – se podělil o své zkušenosti se systémem pro monitorování tlaku v pneumatikách od společnosti Continental: hovořil o výhodách a neskutečné podpoře na cestě k úspěchu v podnikání s jeho flotilou.

 

V jaké oblasti společnost HTT působí? Čím se zabýváte?

Společnost HTT přepravuje zboží a zaměřuje se na veškerou dopravu, národní i mezinárodní. Kromě toho má také uznávanou expresní službu.

 

V čem tkví tajemství úspěchu společnosti HTT?

Úspěch společnosti HTT stojí na třech hlavních pilířích: lidech, zákaznících a moderním vybavení. Pečujeme o naše lidi a děláme vše, co je v našich silách, abychom jim zajistili ty nejlepší pracovní podmínky. Středobodem naší každodenní práce jsou naši zákazníci: předvídáme jejich potřeby a vycházíme vstříc jejich požadavkům. Naše flotila má zhruba tři roky a nabízí veškeré podmínky pro bezpečnou a pohodlnou přepravu.


Jaké výhody jste spatřovali v řešení pro monitorování tlaku v pneumatikách?

V oboru, v němž působíme, hraje roli i jedna sekunda. Naše nákladní vozidla jsou na cestách od rána do noci a jedna neočekávaná zastávka má nepředvídatelné důsledky. A vzhledem k tomu, že každé naše nákladní auto najezdí 25 000 km za měsíc, spotřeba paliva je faktorem, jemuž věnujeme mimořádnou pozornost. Nejdůležitější vlastností, která nás u pneumatiky zajímá, je právě spotřeba paliva. Ceny pohonných hmot jsou poměrně vysoké, takže musíme usilovat o to, abychom byli stále více efektivní a jednali úsporně. A řešení Continental TPMS je důležitým nástrojem, který nám pomáhá dosáhnout našich cílů. 

Paulo Maia, from HTT – Hora Total Transportes

Jakou máte zpětnou vazbu od svých kolegů/zaměstnanců (např. manažer flotily, vedoucí dílny, řidič), kteří se systémem ContiPressureCheck™/ContiConnect™ pracují?

Opravdu velmi pozitivní. Řidičům, kteří už tento systém mají, se moc líbí. Dává jim jistotu, že jejich pneumatiky mají správný tlak a upozorňuje je na jakékoliv potenciální problémy, jako je například pokles tlaku v pneumatice, jenž by mohl vést k jejímu celkovému selhání. Už jen taková prostá věc, že ráno otočí klíčkem v zapalování a vidí, že všechny pneumatiky na jejich vozidle jsou v pořádku, je pro ně přínosem. Navíc mají jistotu, že pokud by se s jejich pneumatikami přece jen něco dělo, systém je na to okamžitě upozorní.


Jak byste ohodnotili vaši zkušenost se zaměstnanci společnosti Continental?

Co se týče obchodních styků mezi naší firmou a zaměstnanci společnosti Continental, mohu říct jediné: její lidé vždy neúnavně udělají vše, aby společnosti HTT přinesli co nejvyšší hodnotu na kilometr. Vždy vycházejí vstříc našim potřebám a plní naše očekávání.

 

Jakým způsobem přináší společnost Continental hodnotu vašemu podnikání nebo přispívá k jeho úspěchu?

Pro společnost HTT je Continental partnerem, nikoliv pouhým dodavatelem. Obchodní i technický tým Continental je vždy plně k dispozici.

portugal-quote