Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

New content item

Připravte svůj vozový park na budoucnost.

Slovinsko: Eurotek

slovenia_MFP_1436

Eurotek Trebnje, d.o.o., založená v roce 1995, je univerzální přepravní společností zaměřující se na silniční přepravu zboží napříč celou Evropou. Se svými 250 vozidly a 280 návěsy obstarává přepravu nejrůznějšího nákladu pro všechny možné sektory: papírenský, textilní, potravinářský. A tím samozřejmě výčet oborů nekončí. Také je specializovaným přepravcem pro automobilový průmysl, pro nějž zajišťuje dodávky automobilových dílů i automobilů samotných. Vozidla v její flotile najezdí v průměru 30 milionů km ročně.


Podle manažera údržby Damjana Robara je systém ContiPressureCheck™ pro Eurotek dokonalým řešením, neboť firma chce mít sama nad věcmi kontrolu.


Jak byste popsali klíč k úspěchu ve vašem oboru?

Racionalizace nákladů. V posledních letech vynakládáme obrovské úsilí na snižování spotřeby paliva, pravidelnou údržbu vozidel a návěsů, snižování pokut za nesoulad vozidel s předpisy, vzdělávání řidičů v oblasti asistenčních systémů, jako je např. inteligentní adaptivní tempomat (SCC) atd.


Proč jste měli zájem o řešení pro monitorování tlaku v pneumatikách?

S novým majitelem jsme toho v oblasti pneumatik hodně udělali. K tomu nás donutila racionalizace našeho provozu. Naším cílem bylo provádět kontrolu pneumatik vlastními silami, takže systém ContiPressureCheckje pro naši flotilu skutečně ideálním řešením. Výhody tohoto systému spočívají v tom, že máte kontrolu a informace v reálném čase, pneumatiky se opotřebovávají rovnoměrně a využití paliva je optimální. O systému jsme vůbec nepochybovali, neboť samotná jeho prezentace byla mimořádně dobrá.


A teď, když ContiPressureCheckpoužíváte, co se vám na něm líbí? Jaké hlavní výhody vám přináší?

Tento systém je mimořádně užitečný díky svému vzdálenému monitorování v reálném čase, možnosti mít vzdálenou kontrolu nad flotilou a získat okamžité upozornění, což se odráží primárně ve spotřebě paliva. Již není potřeba čekat, až dorazí nákladní automobil do dílny, aby se zkontrolovaly všechny parametry. Hlavním přínosem je pak vyšší kilometrový výkon bez zbytečných zastávek.


Jak vám systém ContiPressureCheckpomohl zlepšit vaše podnikání?

Tento systém je skvělým pomocníkem při uskutečňování strategického cíle naší společnosti: racionalizace nákladů.

slovenia_MFP_1457

Doporučili byste systém ContiPressureCheck?

Ano. (nebo Ne, kdybych nechtěl sdělit tajemství našeho úspěchu.)


Jak byste ohodnotili vaši zkušenost se zaměstnanci společnosti Continental?

Zatím byla naše spolupráce bezproblémová.


Jakým způsobem přináší společnost Continental obecně hodnotu vašemu podnikání nebo přispívá k jeho úspěchu – například prostřednictvím pneumatik, protektorování, služeb?

Pozitivem pro naše podnikání je kompletní servis. Pneumatikami počínaje a kontrolou tlaku a teploty pneumatiky konče.


Máte ještě nějaké další postřehy?

Jen tak dál.