Produkty pro nákladní vozidla a autobusy

New content item

Připravte svůj vozový park na budoucnost.

Turecko: Nesa Lojistik

turkey_DSC_4755

Společnost Nesa Lojistik zajišťuje prostřednictvím své flotily 11 vozidel a týmu 30 zaměstnanců logistické služby do všech koutů Turecka. Zároveň je také prodejcem pneumatik značky Continental. 

 

Její majitel, pan Cumhur Şanlı, věří, že klíčem k úspěchu je, když se člověk stará o svůj podnik, sleduje jej a má ho rád. 


Proč jste měli zájem o řešení pro monitorování tlaku v pneumatikách?

V logistice jsou pneumatiky jedním z hlavních výdajů, hned po palivu. Kromě toho, že se pneumatiky opotřebovávají, stojí neočekávaná selhání pneumatik peníze i čas. Říkali jsme si, že systém ContiPressureCheck™by nám mohl pomoci předcházet takovým ztrátám, a tak jsme se rozhodli ho vyzkoušet. Začali jsme na 4 vozidlech a od té doby, tedy za dva roky, jsme nepřišli o jedinou pneumatiku, kterými jsou tato vozidla osazena. A naše automobily jezdí po celé zemi. Na začátku jsme sice měli určité pochybnosti, jako například jaké to bude a zda to bude fungovat. Po čase jsme se však přesvědčili, že to funguje docela dobře a naší firmě to přináší velké výhody.


Jak vám systém ContiPressureCheck™ pomohl zlepšit vaše podnikání? 

Odstranili jsme časové ztráty, naše výkonnost vrostla a současně došlo ke snížení nákladů. Jakmile dojde k defektu pneumatiky, její životnost se zkrátí. Mám za to, že se nám podařilo zvýšit životnost našich pneumatik. A také jsme snížili prostoje.

turkey_nesa_banner
turkey_DSC_4780

Doporučili byste systém ContiPressureCheck? Proč ano, proč ne?

Rozhodně bych ho doporučil. Continental je technologická společnost, která průběžně vyvíjí produkty. Věřím, že použití tohoto systému bude ještě širší a vyhledávanější, až jej integrujeme do našich aktuálních sledovacích systémů. Bude užitečný především v oblasti mezinárodní přepravy, jako např. u chladicích a palivových návěsů.


Jak byste ohodnotili vaši zkušenost se zaměstnanci společnosti Continental?

Komunikace s celým týmem společnosti Continental je v našem případě otevřená a spolehlivá. Lidé ze společnosti Continental nás velmi podporují. Proto bych jim chtěl poděkovat za jejich snahu.


Jakým způsobem přináší společnost Continental obecně hodnotu vašemu podnikání nebo přispívá k jeho úspěchu – například prostřednictvím pneumatik, protektorování a služeb?

Společnost Continental nás podporuje ve všech oblastech a uvádí většinu našich nápadů do praxe ještě dříve než my. Také poskytujeme silniční pomoc a nabízíme protektorování. Jméno naší značky má svoji vlastní hodnotu. Snažili jsme se značku Continental představit našim zákazníkům už v minulosti. Ale teď za námi chodí svědomití zákazníci, kteří mají o značkách velmi dobré povědomí, a chtějí konkrétně „Continental“.


Máte ještě nějaké další postřehy?

Žádné další postřehy nemám. Ale jen tak mimochodem: chtěl bych poděkovat všem zaměstnancům a manažerům ve společnosti Continental. Naše značka roste a bude nadále růst. Věříme, že podpora společnosti Continental nám ji pomůže reprezentovat ještě lépe.