Mercedes Benz World 2019
Vyhrajte zážitek z jízdy

 

Continental a Mercedes-Benz zve šťastné výherce na all-inclusive výlet do Londýna!

Co můžete vyhrát?

  • 3 denní zájezd do Londýna v termínu 3. - 5. května 2019  
  • Program v sobotu 4. května 2019: projížďka a prohlídka muzea v Mercedes-Benz World 2019 
  • Program v neděli 5. května 2019: prohlídka londýnských památek  
  • Výhra zahrnuje let z České republiky do Londýna a zpět, kompletní transfery během pobytu, ubytování a stravu. 

POZOR! Jazykem akce je angličtina.  Šanci vyhrát má ten, kdo zodpoví obě uvedené otázky.

 
Start

To nejlepší pro Mercedes-Benz!

Mercedes-Benz klade mimořádně přísné požadavky na kvalitu svých vozidel. A proto i od pneumatik schválených pro svá vozidla požaduje maximum. Pneumatiky značky Continental s označením MO se vyrábějí na míru, dle parametrů Mercedes-Benz. Ať už je potom využíváte v létě nebo v zimě. 

Nabízíme širokou škálu zimních a letních pneumatik, které v kombinaci s vaším vozidlem Mercedes-Benz fungují vždy perfektně. Seznamte se s pečlivě testovanou bezpečností bez jízdních kompromisů.

Mercedes-Benz nabízí více než 800 modelů vozidel s koly o průměru od 13 do 23 palců. Není náhoda, že Mercedes-Benz, stejně jako další přední výrobci automobilů, věří  kvalitě produktů společnosti Continental. Pozice společnosti Continental, jako jednoho z hlavních dodavatelů originálního vybavení automotive segmentu, svědčí o výjimečné kvalitě jejích výrobků.

K zajištění ideálního prostředí na našich webových stránkách používáme soubory cookie. Kliknutím sem získáte další informace, popřípadě budete moci změnit nastavení souborů cookie.