Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Proč Continental?

Záruka

Vaše pneumatiky – vaše spokojenost

Je s vašimi pneumatikami něco v nepořádku?

Konstruujeme a vyrábíme prémiové pneumatiky, jež vám při jízdě zajistí bezpečí i potěšení z jízdy. Když jezdíte na pneumatikách Continental a nabudete dojmu, že je s nimi něco v nepořádku, pomůžeme vám a poskytneme profesionální podporu při řešení vašich obav.


Využijte naší odbornosti při zjišťování problému

Existuje celá řada parametrů, jež ovlivňují optimální úroveň výkonu pneumatiky. Abychom vám pomohli porozumět nejobvyklejším vadám pneumatik, připravili jsme pro vás referenční příručku.

Ani tato příručka však nenahradí fyzickou kontrolu místním odborníkem na pneumatiky. Tito odborníci jsou vám k dispozici u kteréhokoli z našich místních maloobchodních partnerů. Doporučujeme vám, abyste co nejdříve navštívili některého z nich. První zastávkou by měl být servis/prodejce, u kterého jste své pneumatiky původně zakoupili.


Je dobré vědět – záruční podmínky

Na všechny naše pneumatiky se vztahují naše rozsáhlé záruční podmínky. V závislosti na legislativě vaší země (detaily se mohou lišit) na většině trhů poskytujeme minimální záruku dva roky, která začíná běžet dnem zakoupení pneumatiky. Protože vaše záruka vyplývá z prodejní smlouvy uzavřené v místě nákupu, měli byste se nejprve obrátit na prodejce či obchod, kde jste pneumatiku zakoupili. Pokud to z nějakého důvodu není možné, doporučujeme navštívit síť prodejců pneumatik BestDrive, který má v sortimentu naši značku – ten vám pomůže vyřešit vaše problémy během záruky.

Pro všechny naše distributory i maloobchodní partnery pravidelně pořádáme školení, na kterých se dozvídají o potenciálních vadách pneumatik a učí se našemu procesu zpracování záručních reklamací.  Jestliže váš prodejce odhalí, že na vadu pneumatiky se vztahuje naše záruka výrobce, zpravidla s námi celou situaci vyřeší za vás. Vynaložíme veškeré úsilí, abychom vašemu prodejci pomohli ve věci záruční reklamace rychle a správně se rozhodnout.