Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image

Testováno pro Vaši bezpečnost

Stanovujeme standardy ve standardech.

Image

Před uvedením každé inovace do produkce ji intenzivně testujeme. Stanovování zcela nových testovacích metod garantuje každodenní použitelnost. Continental vyvíjí a používá stále více a více pokrokových testovacích a měřících technologií tak, aby mohl dodávat vyspělé a optimalizované produkty. 

Testujeme pro Vaši bezpečnost – všude na světě.

Celoročně a neustále prokazujeme, že neexistují limity našeho testování na polygonech v USA, Novém Zélandu, ve Švédsku, Španělsku a v neposlední řadě také na domácím okruhu Contidrom blízko Hannoveru – který je mimochodem často vyhledávaným referenčním okruhem pro nezávislé experty. 

Každý náš typ letní i zimní pneumatiky, celosvětově, je tedy testován za všech povětrnostních podmínek a na všech površích. Nelze nezmínit, že během tohoto testování používáme ty nejmodernější metody a postupy.

140,000 pneumatik ujede v našich testech každý rok min. 200 miliónů kilometrů. Mezinárodní tým profesionálních expertů vykoná přes 67,000 testů – a objedou celý svět více než 500 krát, dříve než je inovace schválena. Tak Continental zajišťuje, že přináší pouze ty nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejspolehlivější řešení mobility.

Winter Tire Test Research
Image

První plně automatizované zařízení pro testování pneumatik na světě. 

24 hodin denně, 365 dní v roce: se zařízením AIBA (Automated Indoor Braking Analyzer), Continental posouvá testování pneumatik na novou úroveň. Během plně automatizovaného procesu v hale u Contidromu akceleruje testovací vozidlo na rychlost 120 km/h a následně může uskutečnit brzdné manévry na různých površích za použití standardních brzdových destiček. Testy lze provádět na suchém i mokrém povrchu, měření probíhá i na samostatném ledovém kluzišti za použití nejmodernějších zkušebních metod. Jelikož testy jsou prováděny bez ohledu na venkovní počasí a dalších externích vlivů, je Continental schopen nabízet světově nejpřesnější testovací procedůry a postupy v neustále stejných podmínkách. Vy tak můžete v klidu odpočívat a být si jisti, že pneumatiky Continental Vám poskytnou excelentní brzdný výkon bez ohledu na počasí, ve kterém právě řídíte.

K zajištění ideálního prostředí na našich webových stránkách používáme soubory cookie. Kliknutím sem získáte další informace, popřípadě budete moci změnit nastavení souborů cookie.