Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Proč Continental?

Testováno pro Vaši bezpečnost

Stanovujeme standardy ve standardech.

Image

Před uvedením každé inovace do produkce ji intenzivně testujeme. Stanovování zcela nových testovacích metod garantuje každodenní použitelnost. Continental vyvíjí a používá stále více a více pokrokových testovacích a měřících technologií tak, aby mohl dodávat vyspělé a optimalizované produkty. 

Testujeme pro Vaši bezpečnost – všude na světě.

Celoročně a neustále prokazujeme, že neexistují limity našeho testování na polygonech v USA, Novém Zélandu, ve Švédsku, Španělsku a v neposlední řadě také na domácím okruhu Contidrom blízko Hannoveru – který je mimochodem často vyhledávaným referenčním okruhem pro nezávislé experty. 

Každý náš typ letní i zimní pneumatiky, celosvětově, je tedy testován za všech povětrnostních podmínek a na všech površích. Nelze nezmínit, že během tohoto testování používáme ty nejmodernější metody a postupy.

140,000 pneumatik ujede v našich testech každý rok min. 200 miliónů kilometrů. Mezinárodní tým profesionálních expertů vykoná přes 67,000 testů – a objedou celý svět více než 500 krát, dříve než je inovace schválena. Tak Continental zajišťuje, že přináší pouze ty nejbezpečnější, nejpohodlnější a nejspolehlivější řešení mobility.

Winter Tire Test Research
Image

První plně automatizované zařízení pro testování pneumatik na světě. 

24 hodin denně, 365 dní v roce: se zařízením AIBA (Automated Indoor Braking Analyzer), Continental posouvá testování pneumatik na novou úroveň. Během plně automatizovaného procesu v hale u Contidromu akceleruje testovací vozidlo na rychlost 120 km/h a následně může uskutečnit brzdné manévry na různých površích za použití standardních brzdových destiček. Testy lze provádět na suchém i mokrém povrchu, měření probíhá i na samostatném ledovém kluzišti za použití nejmodernějších zkušebních metod. Jelikož testy jsou prováděny bez ohledu na venkovní počasí a dalších externích vlivů, je Continental schopen nabízet světově nejpřesnější testovací procedůry a postupy v neustále stejných podmínkách. Vy tak můžete v klidu odpočívat a být si jisti, že pneumatiky Continental Vám poskytnou excelentní brzdný výkon bez ohledu na počasí, ve kterém právě řídíte.