Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Přezujte na letní pneumatiky Continental.

ABT

ABT a Continental. Společnosti ABT šlo vždy o výkon

Originally founded back in 1896 as a farrier's shop, today the family company based in Kempten (Germany) and run by Hans-Jürgen Abt stands for high-performance vehicle customization.   The company from the Allgäu region is a global leader in the tuning of Audi, VW, Seat, and Škoda vehicles.  With many years of experience in elite motorsports, ABT offers the perfect blend of power and stability for long-lasting driving thrills. In the process, the company's top priority is to get the best out of every vehicle –  whether optimizing engine management systems and getting more power from the ABT Engine Control, or by adding body styling packages, sports wheels, and exhaust systems to give vehicles a more sporty and dynamic appearance.

Image
Image

1. Výzvy

Výkon na hranici možností, ale jízda zároveň zůstává zábavou

Společnost ABT je jedním z nejúspěšnějších týmů v oblasti motoristického sportu v Německu. Nesčetná vítězství a tituly podtrhují know-how společnosti v oblasti motoristického sportu. Díky těmto zkušenostem dokáže společnost ABT zprostředkovávat zábavu z dynamické jízdy, přičemž na německých silnicích jde o velmi známou společnost. 

Image

Sportovní vozy dneška již dosahují hranic toho, co je vůbec technicky realizovatelné. Společnost ABT se zabývá optimalizací a výkonem, jakož i poskytováním zábavy ze sportovní jízdy – příkladem je model ABT R8 5.2 FSI (s výkonem 600 koní), který na vozovku přenáší pořádnou dávku výkonu a rovnováhy.

Image

2. Výkon

Prvotřídní technologický posun

Obě společnosti úzce spolupracují na vývoji a testování pneumatik, aby bylo zajištěno maximální přizpůsobení požadavkům příslušných charakteristik automobilu.

Image

Inženýři a technici ze společností ABT a Continental si neustále vyměňují své odborné znalosti, aby mohli společně pokračovat v honbě za dosažením dokonalých vlastností pneumatik – ať už jde o brzdění na mokrém povrchu, vlastnosti jízdy v zatáčkách, nebo přesnost a manévrovatelnost při jízdě na hranici možností. Model ABT RS3 (470 HP) například dokáže dosáhnout nejvyšší rychlosti 285 km/h pouze s použitím pneumatik Conti SportContact 5P.

Image

3. Úspěch

Úspěch v minulosti, vize do budoucnosti

Díky společnému úsilí a neustálé výměně znalostí a informací, jež mezi společnostmi ABT a Continental funguje již mnoho let, se charakteristiky pneumatik pro vysoce výkonné automobily neustále vylepšují a dolaďují.

Výsledkem této spolupráce jsou dokonale vyvážené pneumatiky pro výkonné automobily ve všech třídách a pro všechna použití.