Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Přezujte na letní pneumatiky Continental.

Brabus

Příběh úspěchu – Brabus a Continental

Image

1. Výzvy

Vynikající výkon a nekonečná síla - ovšem při zachování pohodlí

Je jedno, jestli jde o model BRABUS Ultimate 112 se 112 koňmi, Viano V8 s 425 koňmi, GL 63 biturbo s 650 koňmi nebo dokonce Rocket s 800 koňmi a neuvěřitelným točivým momentem 1 100 Nm (elektronicky izolovaný) – každý model řady BRABUS SuperCar se pyšní fantastickým výkonem ve své třídě. Ale i „skladové“ vyladěné rychlé vozy této značky stojí na špici toho, co mohou výrobci automobilů nabídnout.

Image

Široké spektrum různých automobilů, v kombinaci s obrovským množstvím vytvářené energie a dalším vybavením zvyšujícím hmotnost vozidla, klade na použité pneumatiky speciální požadavky v oblasti výkonu a odolnosti.

Image

2. Výkon

Neustále vyšší výkon – vždy správná pneumatika

Vlastní výrobní oddělení umožňují společnosti BRABUS dosahovat svislého vniknutí, což je pro tento sektor průmyslu něco jedinečného. Požadavky na kvalitu, které společnost BRABUS klade na svůj vlastní vývoj, komponenty a výrobky, stanovují standardy, jimiž se řídí celý automobilový průmysl.

Image

Ve společnosti Continental získala společnost BRABUS technologického partnera, který disponuje širokými znalostmi na poli výroby špičkových sportovních výrobků, jakož i nezbytnými schopnostmi v oblasti technologie a výkonu.

Obě společnosti dohromady konsolidují své kompetence ve vývoji a testování nejnovějších pneumatik Conti SportContact. Cílem je využít technologií k výrobě vysoce výkonných prémiových pneumatik s rychlostní třídou ZRZ (>240 km/h), které budou vždy vynikat v oblasti dokonalosti řízení a brzdění. To je zárukou bezpečné sportovní jízdy.

Image
Image

3. Úspěch

Technický pokrok se setkává se špičkovými výrobními procesy a užitečnou zpětnou vazbou na všech úrovních vývojového procesu. Toho všeho je dosahováno, aniž by byl do pozadí odsunut tradiční cíl, tedy dosažení vysokého, ovladatelného výkonu ve všech (rychlostních) oblastech, bez ohledu na kategorii vozu. Partnerská spolupráce mezi společnostmi BRABUS a Continental je jedinečná. Výsledky jsou ohromující. Aby bylo zajištěno, že tomu tak bude i v budoucnu, uzavřeli obě společnosti na veletrhu IAA 2011 dohodu o partnerství.