Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Přezujte na letní pneumatiky Continental.

TechArt

Turbo pro turbo: Tuning společnosti TechArt pro Porsche

erfolgsstory_techart_01

1. Výzvy

Porsche 911 Turbo je legenda na čtyřech kolech

Porsche 911 Turbo je legenda na čtyřech kolech, opravdu jedinečný vůz, který je naprostou špičkou. Každý, kdo by chtěl do tohoto automobilu implementovat nějaké systémy optimalizace, musí přesně vědět, co dělá – a právě proto je tu společnost TechArt. Na akci Geneva Motor Show v březnu 2010 odborník na jemné ladění z Leonbergu předvedl svůj komplexní program pro úpravy aktuální verze faceliftu modelu 911 Turbo. Po jeho prezentaci zůstala jen jediná poslední výzva: zvýšit výkon vozu.

erfolgsstory_techart_02

A právě zde začíná úzká spolupráce se společností Continental. Je zřejmé, že vyššího výkonu na vozovce lze dosáhnout jedině prostřednictvím správné úrovně záběrových vlastností. Kromě toho je vždy zábavnější potýkat se s novými výzvami jako tým!

erfolgsstory_techart_03

2. Výkon

Vyšší výkon pro Turbo 

Vyšší výkon pro Turbo – přesně to přináší sada pro zvýšení výkonu TechArt TA 097/T2. Úpravy motoru v zásadě zahrnují tři speciální upravené komponenty: sportovní vzduchový filtr TechArt, sadu výfukového potrubí TechArt a „sportovní“ výfukový systém TechArt. Úpravy jsou optimálně sladěny díky nově naprogramovanému systému pro řízení motoru.

erfolg_detailseite_forcecontact

Tato sada pro zvýšení výkonu je navržena tak, aby vás posunula rovnou do rychlého pruhu. Vylepšený automobil Porsche 911 Turbo lze bez debat zařadit mezi nejrychlejší vozy na světě. Z nuly na 100 km/h se dostane za fantastických 2,9 sekund a hranici 200 km/h překonáte o pouhých 6,4 sekund později. Nejvyšší rychlost je také úchvatná: ručička tachometru odmítne stoupat teprve po dosažení 333 km/h.

S takovým výkonem budete potřebovat pneumatiku, která je opravdu jedinečná. Ideálním řešením je v tomto případě model ContiForceContact. Jelikož jde o dokonalý mix silniční a sportovní pneumatiky, nemusíte dělat kompromisy ani v oblasti potěšení z jízdy, ani v oblasti bezpečnosti při vysokých rychlostech. Ovšem pneumatika je skvělá i pro každodenní použití, takže není problém po závodě bez potíží dojet domů.

3. Úspěch

Výsledkem je automobil, který udává směr.

U modelu Porsche 911 Turbo společnosti TechArt a Continental předvedly, jak obrovského výkonu může vozidlo opravdu dosáhnout, když automobilový tuner a výrobce pneumatik úzce spolupracují. Výsledkem je automobil, který udává směr.

erfolgsstory_techart_04

Motor o objemu 3,8 litru, neuvěřitelných 620 koní při otáčkách 6 400 ot/min, vynikající zrychlení a úžasná nejvyšší rychlost. Maximální kvalita funkcí jde ruku v ruce s dokonalým zpracováním – a výsledkem je na mnoha úrovních nepřekonatelný výkon.