Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Pneumatiky pro jízdní kola

Německé inženýrství od roku 1871

New content item

Více než 100 let zkušeností s vývojem a výrobou pneumatik pro jízdní kola dělá ze společnosti Continental jedinečného hráče na trhu.

Společnost Continental je jediným německým výrobcem pneumatik pro jízdní kola, který své pneumatiky vyrábí v Německu. Vědomí toho slouží jako velice silná motivace pro naše techniky a všechny ostatní zaměstnance účastnící se výrobního procesu, aby se neustále snažili přicházet s dalšími a dalšími inovacemi.

V našem technologickém a vývojovém centru v Korbachu neustále vyvíjíme nové revoluční technologie, jako jsou vynikající technologie Black Chili a dokonalá technologie proti propíchnutí Vectran™, přičemž se obě využívají ve vrcholovém závodním sportu.

Tyto technologie vyžadují složité procesy, které zajistí naši legendární kvalitu koncových výrobků, a tyto inovace, stejně jako technologie ProTection a RaceSport pro pneumatiky pro MTB, lze vyrábět pouze v naší továrně v Německu – „Ruční výroba v Německu“.    

Abychom mohli nabízet ty nejlepší pneumatiky pro jakékoli použití, shromažďujeme zpětnou vazbu v rovnocenné míře od profesionálních závodníků, rekreačních cyklistů i každodenních jezdců na kole.

Jakožto globální společnost má Continental rovněž špičkové výrobní závody mimo Německo, kde pro vás pneumatiky Continental vyrábíme se stejnou péčí a zaujetím. Pneumatiky pro jízdní kola od společnosti Continental mají společné to, že jsou všechny vyráběny v technologickém centru v německém Korbachu, kde jsou rovněž podrobeny přísnému testování.

Do všech našich výrobků a technologií se promítá naše srdcové heslo „Ruční výroba v Německu“.

Užijte si výrobky od společnosti Continental! Náš tým pro vás pracuje ze všech sil!

New content item