Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Osobní / 4x4 / Van pneumatiky

Osobní / 4x4 / Van pneumatiky

article_66w_image1

Společnost Continental je jedním z předních výrobců pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily (PLT) v Evropě a čtvrtý největší výrobce pneumatik pro osobní automobily na světě na trhu s originálním vybavením a na trhu s náhradními díly. Společnost Continental byla založena v roce 1871 v německém Hanoveru a v současné době jde o předního světového dodavatele pro automobilový průmysl. Díky více než 190 000 vyškoleným zaměstnancům na více než 554 místech v 61 různých zemích výrazně a dlouhodobě posouváme automobilový průmysl vpřed. Prostřednictvím našich výrobků a služeb přispíváme k bezpečné, ekonomické a ekologicky šetrné mobilitě.

Divize Tires (pneumatiky) pro osobní a lehká nákladní vozidla se skládá ze značek Continental, Uniroyal, Semperit, Barum, General Tire, Viking, Gislaved, Mabor a Sportiva. Continental, naše prémiová značka, si užívá přední pozici na trhu s originálním vybavením a náhradními díly.

Značka Continental je značkou s dědictvím, která je charakteristická širokými znalostmi a odborností, což z ní dělá jednoho z předních světových výrobců a dodavatelů prémiových pneumatik pro automobilový průmysl. Roky rozsáhlého výzkumu a testování ukázaly, že pneumatiky jsou nejen klíčové pro celkový výkon vozidla, ale zároveň mají i velký vliv na brzdnou sílu. Právě proto nikdy nepřestáváme optimalizovat naše portfolio výrobků, abychom si mohli být jisti, že naše pneumatiky vždy nabízejí vynikající brzdný výkon, maximální bezpečnost a skvělý požitek z jízdy.

Z tohoto důvodu naše pneumatiky podrobujeme testům v terénu po celém světě, včetně naší vlastní dráhy s názvem Contidrom nedaleko Hanoveru. Na trati Contidrom, prvním plně automatickém systému pro testování pneumatik, AIBA, lze provádět testování po celý rok na mokrých i suchých površích. Během vývoje a testování našich prémiových pneumatik bereme v úvahu úplně každý aspekt výkonu a bezpečnosti. To opakovaně potvrdily i nezávislé testy po celém světě, v nichž jsme několikrát získali nejvyšší stupeň doporučení. Kromě toho musí naše pneumatiky uspět ve stovkách náročných testů výrobců automobilů, které potvrdí jejich nejvyšší standardy. Pouze tak jsou pneumatiky společnosti Continental schváleny jako originální vybavení. Výsledkem je, že téměř každý třetí automobil v Evropě sjíždí z výrobní linky s pneumatikami od společnosti Continental.