Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

Stage_image_Sponsoring_and_partnerships

Sponzoring a partnerství

 

Ať už pěšky, na kole nebo autem: V zájmu prosazování našich hodnot, jako je bezpečnost a inovace, spoléháme na silná a spolehlivá partnerství všude tam, kde jsou na technologii a kvalitu našich výrobků kladeny nejvyšší nároky.

Spolu s našimi partnery vás chceme nadchnout pro naši vášeň - výkon:

PARTNERSTVÍ V MOTORSPORTU

About Extreme E – The electric car racing series


Extreme E

Continental je zakládajícím partnerem řady Extreme E pro roky 2019 a 2020, což je nová závodní série, která nastavuje nové milníky ve výkonu a bezpečnosti eMobility.

Přečtěte si více.

Image

ABT

Příběh úspěchu - ABT a Continental. Pro ABT to vždy bylo o koňských silách.

Přečtěte si více.

erfolgsstory_acschnitzer_01

AC Schnitzer

Vysoký výkon a odpovědnost za životní prostředí: Z nuly na 100 km / h za 6,9 sekundy, nejvyšší rychlost 235 km / h, 190 k / 140 kW čistého výkonu a pouhých 99 g / km CO2 - je to vůbec možné?

Přečtěte si více.

BRABUS_760x430_03

Brabus

Se společností Continental získal Brabus technologického partnera, který má jak rozsáhlé zkušenosti s výrobou sportovních špičkových produktů, tak vášeň a kompetence v oblasti technologií a výkonu.

Přečtěte si více.

erfolgsstory_techart_01

TechArt

Turbo pro Turbo: TechArt Tuning pro Porsche. Je zřejmé, že vyšší výkon na silnici je možný pouze při správné úrovni přilnavosti. Řešit nové výzvy jako tým je každopádně dvakrát zábavnější!

Přečtěte si více.

BĚŽECKÉ PARTNERSTVÍ

adidas

Naše pneumatiky a podrážky běžecké obuvi vyžadují bezpečný kontakt se zemí. Více než deset let jsme oficiálním dodavatelem pryžových podešví pro Adidas, abychom vyladili sportovce ještě k větší dokonalosti.

Přečtěte si více.

HAJ Hannover maraton

Od roku 2013 je Continental partnerem každoroční běžecké akce v Hannoveru. Nadšení ze závodu mezi zaměstnanci roste: Každý rok startuje závod, kterého se účastní mnoho závodníků z různých zemí světa.

CYKLISTICKÁ PARTNERSTVÍ

Tour de France

Jako jeden z pěti hlavních partnerů soutěže bude mít Continental zajištěnou vyšší visibilitu během celé Tour. Logo Continental se objeví na oblouku nad cílovou čárou stejně jako na oblouku „flamme rouge“, jeden kilometr od cíle. Po každé etapě zástupci společnosti Continental předají na pódiu trofej pro vítěze.

Přečtěte si více.

FOTBALOVÁ PARTNERSTVÍ

Hannover 96

Continental je exkluzivním partnerem německého fotbalového klubu Hannover 96. Vztah společnosti Continental s týmem Hannoverem 96 sahá do padesátých let minulého století, kdy pro společnost Continental pracovali dva hráči mistrovského týmu z roku 1954. Jsme oficiálním partnerem od roku 2003 a v roce 2012 bylo úspěšné partnerství prodlouženo do roku 2023.

Vyhledat pneumatiku

Nejrychlejší cesta k perfektní pneumatice
Vyhledat prodejce