Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

ADIDAS & CONTINENTAL - 10 LET A BĚHÁNÍ

Co mají společného pneumatiky na vašem autě nebo kole a podrážky vašich bot? Zajišťují bezpečný kontakt se zemí, bez ohledu na to, jakým způsobem se zrovna pohybujete!

Stejně jako naše pneumatiky pro automobily nebo jízdní kola jsou i gumové podrážky Continental výsledkem německého inženýrství, mezinárodního výzkumu a důkladného testování. Posledních deset let se adidas spoléhal na naše materiální znalosti s cílem, aby vás vaše boty bezpečně doprovázeli, bez ohledu na to, kam vaše cesta povede.

Boty adidas s podrážkami Continental poskytují běžcům přilnavost, kterou potřebují, aby se každá míle mohla započítat do tréninku či závodu. Splňují nejnáročnější podmínky při pohybu ve volné přírodě jak turistům nebo horalům v jakémkoli dobrodružství. Ať už řídíte, jezdíte na kole, běháte po asfaltu nebo šplháte po skalnatých horách, Continental vás může posunout dále.

Oslavujeme naše úspěšné partnerství

Start
 

Připojte se k nám na cestě k vrcholům, rekordům a úspěchům prvního desetiletí.

Sportovní obuv adidas s pryžovou podrážkou Continental

adidas sports shoe shown with Continental rubber soles

Před deseti lety, kdy přední výrobce sportovního vybavení adidas získal knowhow od společnosti Continental, bylo jejich společným cílem vytvořit co nejlepší závodní obuv. První obuv adidas s běžeckou podrážkou Continental byla navržena pro trailový běh. Od té doby obohatilo řadu mnoho dalších modelů. Vv současné době si můžete vybrat přes 250 různých typů. Když profesionální designéři pneumatik spojí své síly s odborníky na sportovní obuv, výsledek není měřen jen kvantitou, ale také kvalitou výsledného produktu.

 

Co mají společného pneumatiky na vašem autě nebo na kole a podrážky vašich bot? Zajišťují bezpečný kontakt se zemí, bez ohledu na to, jakým způsobem se zrovna pohybujete vpřed!

SPOLUPRÁCE TRHAJÍCÍ REKORDY

V obuvi adidas x Continental byly pokořeny tři světové maratónské rekordy, jeden světový Guinnessův rekord a získány dvě olympijské medaile. A to je jen špička strmého běžeckého svahu, vrchol hory, nejvyšší schod na stupních vítězů ...

VĚDA SPORTOVNÍCH BOT A ŠPIČKOVÝCH PODRÁŽEK

Johannes Rydzek

Smekáme klobouky maratónským šampiónům Patrickovi Makauovi, Wilsonovi Kipsangovi a Dennisovi Kimetto, kteří si každý vytvořili (a navzájem i překonali) rekordy na našich podrážkách. Náš obdiv patří také triatlonistům Alistairovi a Jonathanovi Brownleeovým, kteří na olympijských hrách v Riu na podrážkách Continental vyhráli zlato a stříbro, stejně jako dvojnásobnému olympijskému vítězi Johannesovi Rydzekovi, který běžel nejstrmější sprint na 50 metrů na světě, oficiálně uznaný Guinnessovou knihou rekordů taktéž v obuvi Adidas x Continental.

Jejich pozoruhodné úspěchy byly vylepšeny a podpořeny výzkumnými maratony, vývojovými sprinty, testovacími soutěžemi a vědeckými průlomy mimo oficiální závody. Společnost Continental již měla více než stoleté zkušenosti s prací s gumovými směsmi pro pneumatiky. Po expanzi na gumovou podrážku naši vývojoví inženýři zkoumali, které směsi přírodního a syntetického kaučuku zvýší výkon sportovce, bez ohledu na povětrnostní podmínky, teplotu nebo povrch, na kterém běží. Výsledné podrážky nabízejí o 30 procent vyšší trakci, snížení prokluzu a umožňují závodníkům efektivnější běh.

JAKÝ PŘÍBĚH SE SKRÝVÁ ZA ÚSPĚSNÝM PARTNERSTVÍM

Start
 

O myšlence převést technologii pneumatik na podrážku obuvi.

SOTVA JSME ZAČALI

Partnerství mezi společnostmi Continental a Adidas funguje deset let - a to jsme teprve na začátku. Těšíme se na další desetiletí výzkumu, inovací a designu trhajícího rekordy.