Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

Sponzorství Extreme E

Extreme E jako nový koncept závodění pořádá závody s elektrickými SUV v extrémních podmínkách s cílem zvýšit povědomí o viditelných důsledcích změny klimatu. Závody se konají na různých místech po celém světě, kde jsou již patrné konkrétní dopady změny klimatu. Arktida, Himaláje, Sahara, amazonský deštný prales a ostrov v Indickém oceánu byly vyhlášeny jako závodní místa pro debutovou sezónu.

Continental je zakládajícím partnerem řady Extreme E pro roky 2019 a 2020. Na závodech počínajících rokem 2021 do roku 2023 budeme prémiovým partnerem a dodavatelem pneumatik v řadě 1-3.

Jako sponzor Extreme E chystáme týmy vybavit speciálně vyrobenými pneumatikami a předvést výkonnost pneumatik Continental v extrémních podmínkách ve velmi odlišných prostředích. To podtrhuje naši inženýrskou kompetenci a technologické znalosti.

S Extreme E chceme inspirovat nadšence motoristického sportu a také informovat o výzvách v oblasti životního prostředí v zajímavém, sportovním prostředí.

Extreme E je také inovativní formát zaměřený na důležité trendy v našem odvětví, jako je elektrifikace, trendy směrem k SUV nebo vytváření povědomí o tématu udržitelnosti.

Cílem této série je spojit motoristický sport na světové úrovni s jízdou v nejnáročnějších prostředích na světě a poskytnout výrobcům důležitou platformu pro výzkum a vývoj jejich řešení udržitelné mobility.