Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

ABT

ABT a Continental. Pro ABT to vždy bylo o koňských silách.

Společnost ABT byla původně založena v roce 1896 jako podkovářský obchod, dnes se rodinná firma se sídlem v Kemptenu (Německo), kterou provozuje Hans-Jürgen, věnuje vysoce výkonnému tuningu vozidel. Společnost z regionu Allgäu je světovým lídrem v tuningu vozidel Audi, VW, Seat a Škoda. Díky mnohaletým zkušenostem v elitním motoristickém sportu nabízí ABT dokonalou kombinaci síly a stability pro dlouhotrvající zážitek z jízdy. V tomto procesu je nejvyšší prioritou společnosti dostat z každého vozidla to nejlepší, ať už optimalizací systémů řízení motoru, získáváním většího výkonu nebo přidáním stylingových paketů, sportovních kol a výfukových systémů, které vozidlům poskytnou sportovnější a dynamičtější vzhled.

Image
Image

1. Výzvy

Výkon na hranici možností a nikdy nekončící radost z jízdy

ABT je jedním z nejúspěšnějších týmů motoristického sportu v Německu. Řada vítězství a šampionátů podtrhuje know-how motoristického sportu, které společnost získala. Tato odbornost umožňuje společnosti ABT poskytovat dynamické potěšení z jízdy nejen na německých silnicích.

Image

Dnešní sportovní vozy již dosahují hranic toho, co je technicky možné. ABT je především o optimalizaci a výkonu a také o sportovním potěšení z jízdy, názorným příkladem je ABT R8 5.2 FSI (s výkonem 600 koní), který přináší na silnici sílu a stabilitu.

Image

2. Výkon

Nejmodernější technologický pokrok

Obě společnosti úzce spolupracují při vývoji a testování pneumatik, aby zajistily, že jsou nejlépe přizpůsobeny požadavkům příslušných charakteristik vozidla.

Image

Inženýři a technici ve společnostech ABT a Continental neustále sdílejí své odborné znalosti, aby mohli společně i nadále zdokonalovat vlastnosti pneumatik, ať už jde o brzdění na mokrém povrchu, vlastnosti v zatáčkách nebo přesnost a hbitost na hranici limitů. Například ABT RS3 (470 koní) je schopen dosáhnout své nejvyšší rychlosti 285 km / h pouze s pneumatikami Conti SportContact 5P.

Image

3. Úspěch

Úspěchy v minulosti, vize pro budoucnost

Díky společnému úsilí a neustálé výměně znalostí a informací, které mezi ABT a Continental existují již mnoho let, se vlastnosti pneumatik pro vysoce výkonná vozidla neustále zdokonalují a dolaďují.

Tato spolupráce vedla k dokonale sladěným provedením pneumatik pro vozidla všech tříd a možných použití.