Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

Brabus

Příběh úspěchu - Brabus a Continental

Image

1. Výzvy

Brutální výkon a nekonečná síla - ale vždy v pohodě

Ať už se jedná o smart BRABUS Ultimate 112 s výkonem 112 koní, Viano V8 s výkonem 425 koní, GL 63 biturbo s výkonem 650 koní nebo dokonce Rocket s výkonem 800 koní a neuvěřitelným točivým momentem 1100 Nm (elektronicky omezený) - každý BRABUS SuperCar se může pochlubit nejvyšším výkonem ve své třídě.

Image

Široké spektrum různých vozidel v kombinaci s enormním množstvím generované energie a dalším příslušenstvím, které zvyšuje váhu, to vše u použitých pneumatik vyžaduje zvláštní požadavky na výkon a životnost.

Image

2. Výkon

Vyšší výkon za každé situace - vždy správná pneumatika

Vlastní výrobní oddělení umožňují společnosti BRABUS dosáhnout vertikální penetrace, která je pro toto průmyslové odvětví jedinečná. Požadavky na kvalitu, které BRABUS klade na svůj vlastní vývoj, komponenty a produkty vytvářejí měřítka v automobilovém průmyslu.

Image

Ve společnosti Continental získal BRABUS technologického partnera, který má jak rozsáhlé odborné znalosti ve výrobě sportovních špičkových produktů, tak vášeň a kompetence v oblasti technologií a výkonu.

Tyto dvě společnosti dohromady upevňují své kompetence ve vývoji a testování nejnovějších pneumatik Conti SportContact. Cílem je zdokonalit technologie a vyrábět vysoce výkonné prémiové pneumatiky s označením ZRZ (> 240 km/h), které jsou vždy nejmodernější z hlediska přesnosti řízení a brzdného výkonu. Tím je zajištěna bezpečná sportovní jízda.

Image
Image

3. Úspěch

Technický pokrok jde ruku v ruce s nejrychlejším konstruktivním úsilím na všech úrovních vývoje. Toho všeho je dosaženo bez mrknutí oka naší společnou misí, kterou je kontrolovatelný vysoký výkon ve všech (rychlostních) oblastech bez ohledu na kategorii vozidla. Spolupráce mezi společnostmi BRABUS a Continental je výjimečná. Aby bylo zajištěno, že výsledky budou působivé i nadále, uzavřely obě společnosti na IAA 2011 dohodu o partnerství.