Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Switch now to summer tires from Continental.

TechArt

Turbo pro Turbo: TechArt Tuning pro Porsche

erfolgsstory_techart_01

1. Výzvy

Porsche 911 Turbo je legenda na čtyřech kolech

Porsche 911 Turbo je opravdu speciální vůz, absolutní špička ve své třídě. Každý, kdo chce implementovat optimalizační opatření na tomto vozidle, musí přesně vědět, co dělá - a to je místo, kde přichází na řadu TechArt. Na ženevském autosalonu v březnu 2010 předvedli specialisté z Leonbergu svůj komplexní program přizpůsobení pro aktuální faceliftovou verzi 911 Turbo. Dále následovala už jen jediná výzva: Zvýšit výkon vozidla.

erfolgsstory_techart_02

A právě zde začíná úzká spolupráce se společností Continental. Je zřejmé, že vyšší výkon na silnici je možný pouze při správné úrovni přilnavosti. V týmu je řešení nových výzev každopádně dvakrát zábavnější!

erfolgsstory_techart_03

2. Výkon

Více výkonu pro Turbo 

Více síly pro Turbo - to je to, za co je výkonná sada TechArt TA 097/T2 zodpovědná. Úpravy motoru v zásadě zahrnují tři speciální přizpůsobené komponenty: sportovní vzduchový filtr TechArt, sadu výfukového potrubí TechArt a výfukový systém TechArt „Sport“. Změny jsou optimálně sladěny díky nově naprogramovanému systému řízení motoru.

erfolg_detailseite_forcecontact

Toto výkonnostní vylepšení je navrženo tak, aby vás dostalo co nejrychleji na trať. Zdokonalená verze Porsche 911 Turbo se bez námahy řadí mezi nejrychlejší auta na světě. Z nuly na 100 km h to zvládne za fenomenálních 2,9 sekundy.  Hranici 200 km/h překoná za pouhých 6,4 sekundy. Maximální rychlost je také senzace: Pouze když dosáhnete rychlosti 333 km/h, tachometr vás zastaví.

S takovým výkonem potřebujete pneumatiku, která je opravdu speciální. ContiForceContact je v tomto případě optimálním řešení. Jelikož jde o dokonalou kombinaci silniční a sportovní pneumatiky, nemusíte dělat kompromisy. Užijete si radost z jízdy a nebudete se muset strachovat o bezpečnost při vysokých rychlostech. Pneumatika je také ideální pro každodenní použití, což znamená, že po závodě se můžete vydat domů.

3. Úspěch

Výsledkem je vůz, který je bez námahy jedničkou na silnici.

Porsche 911 Turbo, TechArt a Continental společně ukázali, jaký neskutečný výkon může auto podat, když výrobce pneumatik a automobilový tuner úzce spolupracují. Výsledkem je vůz, který je bez námahy jedničkou na silnici.

erfolgsstory_techart_04

Motor o objemu 3,8 litru, senzačních 620 k při 6400 otáčkách/min, vynikající akcelerace a působivá nejvyšší rychlost. Maximální funkční kvalita se setkává s dokonalým řemeslným zpracováním - a výsledkem je výkon, který na mnoha úrovních nemá obdoby.