Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

Další Tour de France začne v Kodani v

Tage
0 0 0 0
0 0 0 0
0 0 0 0
Stunden
0 0 0 0
0 0 0 0
Minuten
0 0 0 0
0 0 0 0
Sekunden
0 0 0 0
0 0 0 0

Tour de France

tour de france

Společnost Continental sponzoruje největší cyklistický závod na světě Tour de France, který se ve Francii koná každoročně od roku 1903. Mezinárodní platforma představuje pneumatiky Continental ve vysoce výkonném prostředí na každoročních cyklistických závodech. Několik zúčastněných týmů světového turné v závodě věří v ručně vyrobené pneumatiky pro jízdní kola Continental z německého Korbachu. Společnost Continental také vybavuje oficiální vozidla speciálními značkovými pneumatikami PremiumContact 6. Tyto pneumatiky jsou navrženy v sídle společnosti v německém Hannoveru a vyráběny ve francouzském Sarreguemines. Na začátku cyklistické sezóny jsou pneumatiky namontovány oficiální flotile Tour de France v Evry u Paříže. Během závodu čelí pneumatiky automobilu náročným podmínkám jako jsou náhlé změny počasí, různé povrchy vozovek, prudké horské výstupy a sjezdy. Pneumatiky pro automobily poskytují oficiálním řidičům sebevědomí soustředit se na zajištění bezpečného průběhu turné, přičemž je povzbuzují miliony vášnivých cyklistických fanoušků na trati, vytvářející neuvěřitelnou atmosféru.

Jako hlavní partner Continental ocenil každého vítěze etapy Tour de France individuální medailí za jeho speciální úspěchy - jak už mnoho profesionálních cyklistů v průběhu let zdůraznilo: v jejich kariéře se jedná o nezapomenutelný okamžik, na který se nikdy nezapomene.

Trasa Tour de France je každý rok jiná. V závodě však často figurují ikonické hory jako Alp d’Huez, Tourmalet, Mont Ventoux nebo Galibier, skrz které cyklisté zcela jistě v určitém okamžiku projedou než se dostanou do finále na slavném pařížském Champs-Elysees. Tour de France nezačíná každý rok ve Francii: v roce 2019 se takzvaný „Grand Depart“ odjel například v Bruselu. V roce 2021 se jezdci vydají na cestu ve městě Brest v Bretani. V roce 2022 se pak bude konat v dánském hlavním městě Kodaň.

Oficiální mapa Tour de France 2021

Oficiální mapa Tour de France 2021

TOUR DE FRANCE - ŽIVOT PNEUMATIKY

Start
Official Skoda race director car before stage start at Tour de France 2020 - A.S.O. Pauline Ballet Kopie


“Jsme rádi, že můžeme hrát hlavní roli v největších cyklistických závodech na světě." Být jezdeckým partnerem Tour de France dokonale zapadá do naší základní hodnoty „vášně k vítězství“. Velmi se těšíme, až budeme moci přispět do závodu naší širokou nabídkou vysoce výkonných pneumatik.”

Christian Kötz, člen představenstva a vedoucí divize pneumatik

TOUR DE FRANCE 2020 – CONTINENTAL NEJDŮLEŽITĚJŠÍ OKAMŽIKY

Start
 

Fotogalerie nejdůležitějších okamžiků 2020