Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image1_lg

Vision Zero

Vision Zero - Odpočítávání k nule

Jak společnost Continental mění budoucnost každodenního ježdění.

Společnost Continental je průkopníkem v oblasti bezpečnosti na vozovce již více než 140 let. V současnosti se společnost odhodlala dosáhnout nové úrovně: pomocí koncepce Vision Zero“.


Start

Od nejlepších výsledků při brzdění k nulovému počtu smrtelných úrazů, zranění i nehod.

Společnost Continental si coby jeden z největších světových odborníků na bezpečnost stanovila ambiciózní cíl, a to hned ve třech různých kategoriích: od nejlepších výsledků při brzdění k nulovému počtu smrtelných úrazů, zranění i nehod. A má pro to dobré důvody. Jedině společnost Continental zná každičký detail celého procesu brzdění – od brzdového pedálu až po pneumatiku.

Bezpečnost na vozovce začíná tam, kde se pneumatika dotýká jejího povrchu. Společnost Continental je proslulá svými úspěchy v oblasti pneumatik a již více než sto let usiluje o zvýšení bezpečnosti na vozovce na celém světě. Proto bychom chtěli co nejvíce řidičů informovat o bezpečnostních výhodách, které souvisejí s používáním špičkových pneumatik s adekvátní hloubkou dezénu nahuštěných na správný tlak.

Continental Automotive Group vedle mnoha inovativních pneumatik vyvinula také řadu revolučních technologií, které lze nalézt ve většině dnešních moderních automobilů: za všechny uveďme například ABS, ESC nebo EBA. A to je jen začátek. Díky pokračujícímu vzestupu inteligentních vozidel existuje jedinečný potenciál, jak uskutečnit naši koncepci „Vision Zero“.

Společnost Continental je hrdá, že může nabízet komplexní odborné znalosti a zkušenosti v oblasti klíčových technologií zajišťujících větší bezpečnost na vozovkách – a připravovat tak cestu pro koncepci „Vision Zero“.


Bezpečné ulice – dlouhá cesta k nulovým obětem na silnicích

Infografika “Bezpečné ulice”

Infografika: Bezpečné ulice

Fakta & čísla o aktuální situaci a o vizích společnosti Continental.

Více zde

Infografika “Nepodceňujte pneumatiky.”

Infografika: Nepodceňujte pneumatiky

Pneumatiky jsou klíčovým faktorem pro celkové jízdní výkony. 

Více zde

Infografika EBA “Bezpečnost na vaší straně.”

Infografika: EBA

Detailní informace o Nouzovém brzdovém asistentu Continental.

Více zde

Infografika ESC / ABS “Pomáhat a chránit.”

Infografika: ESC / ABS

Electronic Stability Control (ESC) a Anti-lock Brake System (ABS) vám pomáhá. 

Více zde