Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image

Nová Škoda Superb vyjíždí na pneumatikách Continental

11/05/2015
  • Vlajková loď české značky je vybavena pneumatikami ContiEcoContact 5 a ContiPremiumContact 5
  • Eco pneumatiky nabízí krátké brzdné dráhy spolu s nízkým valivým odporem, zatímco model ContiPremiumContact 5 je alternativou s vynikajícím handlingem

Nová Škoda Superb míří do showroomů na pneumatikách značky Continental. Český výrobce automobilů schválil pneumatiky ContiEcoContact 5 a ContiPremiumContact 5 jako originální vybavení pro svou vlajkovou loď. Oba modely pneumatik o rozměru 215/55 R 17 V se momentálně dodávají do závodu značky Škoda v obci Kvasiny, kde se model Superb vyrábí. Společnost Škoda se pro pneumatiky Continental rozhodla kvůli jejich kombinaci nízkého valivého odporu, bezpečné a pohodlné jízdy a dlouhé životnosti. Schválení od společnosti Škoda je zároveň základem efektivní logistiky, protože pneumatiky ContiEcoContact 5 pro model Superb jsou vyráběny v závodě společnosti Continental v Otrokovicích, jen asi 180 km od automobilky.

Letní pneumatiky ContiEcoContact 5 mají nízké hodnoty valivého odporu a zároveň krátké brzdné dráhy na mokré i suché vozovce. Model ContiPremiumContact 5 rovněž nabízí krátké brzdné dráhy na mokré i suché vozovce v kombinaci s přesným handlingem – i při vyšších rychlostech. Dostupnost dvou modelů pneumatik s různými vlastnostmi pro stejný segment automobilů znamená, že výrobce vozidel a spotřebitel mají možnost intenzivněji se zaměřit na hospodárnější spotřebu paliva nebo handling tím, že si vyberou pneumatiky vyhovující jejich konkrétním potřebám.

Kontakt
Regina Feiferlíková

Komunikace s veřejností

Continental Barum s.r.o.

Objízdná 1628

76502, Otrokovice

Česká republika

+420 577 512 100