Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image

SportContact 6 vítězem testu magazínu evo v roce 2016

26/08/2016
  • Pneumatiky Continental obsadily nejvyšší příčku v prvním testu 19" pneumatik ve Velké Británii

Pneumatika SportContact 6 od společnosti Continental debutovala v rámci testů pneumatik ve Velké Británii, kde se v letošním testu letních pneumatik měsíčníku evo umístila na první příčce.

V tomto testu letních pneumatik magazínu evo pneumatika SportContact 6 od společnosti Continental soupeřila s 8 konkurenčními letními pneumatikami s rozměrem 235/35 R19. Vítězství v testu prokázalo všestranné kvality pneumatiky SportContact 6, přičemž nejvyšší známky získala za brzdění na suché i mokré vozovce.

Test letních pneumatik magazínu evo představuje ty nejlepší modely letních pneumatik, mezi nimiž lze nalézt i velice inspirativní výrobky. Toto ocenění zdůrazňuje výjimečný výkon, kvalitu, bezpečnost, užitnost a hodnotu. Odborníci z motoristického odvětví vnímají výsledky těchto testů jako záruku kvality, která automobilovým nadšencům nabízí jistotu při výběru jejich příštích letních pneumatik.

Start

Redakce magazínu evo říká: „Společnost Continental již druhým rokem po sobě triumfuje v testu letních pneumatik magazínu evo. Pneumatika SportContact 6 zvítězila díky výjimečnému výkonu na suché vozovce – vozidlo s těmito pneumatikami mělo třetí nejlepší čas na kolo – a také díky bezkonkurenčním brzdným vlastnostem a přesvědčivému výkonu v testech na mokré vozovce. Všestrannější pneumatiku v této kategorii nenajdete.“

Scott Benbow, product marketing manager ve společnosti Continental, dodává: „Jsme nadšeni výsledky pneumatiky SportContact 6 v jejím prvním testu pneumatik ve Velké Británii a nesmírně nás těší, že od magazínu evo opět získala výborné doporučení. Tato špičková pneumatika vzešla z dlouhé historie prvenství v testech pneumatik a dokládá naše přední postavení v oblasti bezpečnosti.“

Společnost Continental uvedením pneumatiky SportContact 6 navazuje na svoji úspěšnou řadu letních pneumatik UHP. Tato nová špičková pneumatika z vývojového oddělení v Hannoveru je nyní dostupná v rozměrech od 19 do 23 palců. Pneumatika SportContact 6 je ideální pro ryze sportovní vozy, jako je Audi R8 nebo Porsche 911, i pro automobily BMW řady 5 nebo Mercedes AMG. V této řadě najdeme rovněž pneumatiky vhodné pro elektromobil Tesla Model S.

Společnost Continental očekává, že se obliba tržního segmentu s pneumatikami UHP mezi zákazníky ještě zvýší a u různých rozměrů nových pneumatik SportContact 6 předpokládá roční nárůst tržního podílu těsně pod 10 %. Tato nová špičková pneumatika již zaznamenala rekordní čas na trati Nordschleife na okruhu Nürburgring, přičemž společnost Honda tuto pneumatiku schválila pro model Civic Type R.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289