Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image

Čtenáři časopisu Sport Auto zvolili Continental nejlepší značkou zimních a letních pneumatik

26/10/2016
  • Prémiová značka z Hannoveru je mezi pneumatikami UHP na druhém místě

Při volbě čtenářů „Best Brand 2016“ odborného časopisu Sport Auto byla značka Continental zvolena více než 50 procenty hlasů z přibližně 17 000 účastníků nejlepší značkou zimních pneumatik, tak jako v posledních třech letech. I v kategorii letních pneumatik obsadila prémiová značka pneumatik z Hannoveru s více než 55 procenty první místo a oproti roku 2015 si polepšila o dvě místa. V kategorii pneumatik UHP zvolili čtenáři značku Continental téměř 28 procenty pneumatikou na druhém místě, což opět znamená zlepšení o dvě místa. Čtenáři časopisu Sport Auto jsou tradičně považováni ze velice dobře informované o sportovních vozech a osobních automobilech a o významu výkonu pneumatik, protože jim mimo nejkratších zajetých časů záleží i na maximálním záběru a maximální bezpečnosti v limitní oblasti.

„Velmi nás těší velice pozitivní hodnocení naší prémiové značky pneumatik Continental od čtenářů časopisu Sport Auto,“ řekl vedoucí komunikace pro pneumatiky pro osobní automobily, Alexander Bahlmann. „V minulém roce jsme si dali za cíl ještě větší zlepšení v kategoriích letních pneumatik a pneumatik UHP. To se nám roce 2016 na plné čáře podařilo. Nyní nám již moc prostoru směrem nahoru nezbývá, ale neměli bychom nic proti tomu, kdybychom převzali první pozici i v kategorii pneumatik UHP.“

Společnost Continental má díky pneumatikám WinterContact TS 860, WinterContact TS 850 P a WinterContact TS 850 P SUV v programu tři prémiové zimní pneumatiky, které svými četnými vynikajícími výsledky testů v uplynulých týdnech přesvědčivě potvrdily technologicky vedoucí pozici.
Nová pneumatika WinterContact TS 860 zvítězila u časopisů AutoBild a Autozeitung, WinterContact TS 850 P SUV vyhrála u časopisu auto motor und sport a WinterContact TS 850 P získala nejlepší známku „vzorová“ od časopisu AutoBild sportscars.

Společnost Continental radí všem řidičům, aby si v případě potřeby nyní zajistili objednání nových zimních pneumatik a příslušných termínů pro montáž u odborníků, aby bylo možno co nejlépe naplánovat zimní sezónní obchod v zájmu všech zúčastněných.

Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289