Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image

AutoBild ohodnotil celoroční pneumatiku Continental jako “příkladnou”

06/10/2020

  • Continental AllSeasonContact získala ve srovnávacích testech pneumatik nejvyšší známky
  • Testování zahrnovalo 32 produktů v rozměru 205/55 R 16
  • AutoBild: "Působivý a univerzální specialista"

V zářijovém čísle časopisu AutoBild (24. září 2020) redakční tým ocenil pneumatiku AllSeasonContact nejlepším "příkladným" hodnocením. V srovnávacím testu, do kterého bylo zapojeno 31 dalších výrobků od evropských, amerických a asijských výrobců, se pneumatika Continental umístila na nejvyšší příčce tohoto časopisu. Testeři testovali pneumatiky rozměru 205/55 R 16 na vozidle VW Golf.

Celkově byly celoroční pneumatiky testovány v 16 různých kategoriích na mokré a suché vozovce a na sněhu. "Působivý všestranný specialista, který nabízí špičkové zimní vlastnosti a dobrý poměr cena / výkon," shrnuli testeři výkon pneumatiky. "Díky velmi dobrým vlastnostem aquaplaningu, precizní odezvě řízení, vysokému počtu kilometrů a valivému odporu šetřícím palivo."

Design dezénu AllSeasonContact spojuje prvky prémiových letních a zimních pneumatik společnosti Continental, které jsou známé svou bezpečností. Kromě bezpečných jízdních vlastností je konstrukce pneumatiky navržena tak, aby nabízela nejlepší spotřebu ve své třídě. Letos se rozšířila nabídka AllSeasonContact a pneumatika je nyní k dispozici pro širokou škálu automobilů a SUV, od městských automobilů až po luxusní modely.

Start


Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289