Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image

Continental AllSeasonContact byly v testu celoročních pneumatik časopisu AutoBild hodnoceny jako „příkladné“

07/10/2021
AllSeasonContact
  • Spolehlivá brzdná síla a výrazná přilnavost za každého počasí
  • Z 32 testovaných vzorků byly pouze dva hodnoceny jako „příkladné“
  • Trakční směs silika pro maximální míru bezpečnosti a účinnosti   

 

„Přesvědčivý univerzální talent s dobrou kvalitou pro zimní období, precizní řízení, nejlepší bezpečnostní rezervy při aquaplaningu, příjemně pohodlná jízda, z hlediska paliva úsporný valivý odpor“, tak hodnotí jízdní experti časopisu AutoBild v aktuálním vydání pneumatiky AllSeasonContact. Bylo testováno 32 celoročních výrobků o rozměru 225/50 R 17 V/W pro sportovní střední třídu na voze BMW řady 3. Kromě pneumatik Continental se jevil jen jeden další model jako skutečný univerzální talent a obdržel nejlepší hodnocení „příkladný“. Dvakrát byla udělena známka „dobré“. Žádný z dalších konkurenčních výrobků se nedostal přes známku „uspokojivé“. Model AllSeasonContact tak potvrzuje velice dobré výsledky z uplynulého roku v rozměru 205/55 R 16 (vydání 39/2020).

Continental_AllSeasonContact

Model AllSeasonContact je milníkem v historii moderních celoročních pneumatik. Až do jeho uvedení na trh totiž existovaly technologie celoročních pneumatik orientované buďto na léto nebo na zimu. Pro model AllSeasonContact zvolila společnost Continental přístup. V podobě inovativní souhry aspektů, jako je uspořádání profilu, směs, obrys pneumatiky a konstrukce, nabízí pneumatika vysoce kvalitní řešení pro slabiny na poli vlastností pro jízdu v zimním období a na mokré vozovce, které doposud u pneumatik pro celoroční použití existovaly. Vývojáři kladli současně velký důraz na vynikající efektivitu z hlediska spotřeby paliva.

Velmi vysoký bezpečnostní standard pneumatik AllSeasonContact dokládá také aktuální test celoročních pneumatik časopisu Auto (vydání 19/2021), z něhož vyšel univerzální model od společnosti Continental v rozměru 205/55 R 16 H/V jako vítěz testu. 

AllSeasonContact
New content item
Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289

Ke stažení