Produkty pro osobní / van / 4x4 vozidla

stage_image

Nový VW Multivan vybaven z výroby pneumatikami Continental

19/09/2022
Continental_PP_AllSeasonContact

Volkswagen vybavuje nový Multivan ze závodu celoročními pneumatikami AllSeasonContact o rozměrech 16 a 17 palců.

  • Schválení originální výbavy pro celoroční pneumatiky AllSeasonContact v rozměrech 16 a 17 palců
  • Vynikající výkon na zasněžených a suchých vozovkách díky nové směsi pneumatik a speciální konstrukci
  • Zaměření na optimalizaci valivého odporu pro vysokou energetickou účinnost (EU štítek pneumatik A)

Volkswagen Užitkové vozy spoléhá na pneumatiky Continental a vybavuje nový Multivan ze závodu celoročními pneumatikami AllSeasonContact o rozměrech 16 a 17 palců.

Prémiová celoroční pneumatika odolá povětrnostním podmínkám 365 dní v roce. Díky speciální směsi pneumatik s vysokým podílem siliky a speciálních výkonnostních pryskyřic se AllSeasonContact vyznačuje prvotřídní trakcí a brzděním. Brzdné síly jsou obzvláště dobře přenášeny na vozovku prostřednictvím pneumatik. Výsledek: kratší brzdná dráha, zejména v chladném období na zasněžených silnicích. AllSeasonContact má zároveň vynikající brzdný výkon v létě na suché a mokré vozovce. Umožňuje to speciální geometrie ramenní drážky, která vede k lepšímu odvodu vody. Ramenní drážka také poskytuje dodatečnou stabilitu v zatáčkách a výjimečný boční aquaplaning.

Pneumatika AllSeasonContact se vyznačuje obzvláště vysokou energetickou účinností, která byla ohodnocena značkou EU s hodnotou A. Díky tomu je AllSeasonContact lídrem ve svém segmentu. Této speciální optimalizace valivého odporu bylo možné dosáhnout prostřednictvím optimální rovnováhy mezi rozložením směsi, geometrií a tloušťkou boční stěny. Nízký valivý odpor přispívá k nižší spotřebě paliva a tím ke snížení emisí CO2.

Různé odborné časopisy uznaly Continental AllSeasonContact za jeho všestrannost. Tento všestranný specialista nedávno zvítězil v celoročním testu časopisu Gute Reise (číslo 9/22), čímž potvrdil úspěchy v testech Auto Zeitung (19/21) a AutoBild (40/21).

Následující produkty a velikosti jsou pro nový VW Multivan schváleny na mnoha trzích:

AllSeasonContact, 215/65 R16 102H XL

AllSeasonContact, 235/55 R17 103H XL


Kontakt
New content item
Magda Nagy

Marketing Communication CZ/SK 

Continental Barum s.r.o.
Objízdná 1628
76502, Otrokovice
Česká republika

+420 577 513 289