Produkty pro speciální vozidla

S láskou k půdě
S láskou k půdě
Robustní univerzální pneumatika.
Nový standard pro všechny druhy použití
Zemědělské pneumatiky

S láskou k půdě

Úrodu sklidíme společně
Tractor70

Robustní univerzální pneumatika

Tractor85

Nový standard

S láskou k půdě

Úrodu sklidíme společně. S pneumatikami, kterým můžete důvěřovat. Naše partnerství s farmáři začíná společnou láskou k půdě, které se i naše pneumatiky dotýkají nejčastěji. 

Traktorové pneumatiky

Každý hospodář chce mít něco, co ho udělá jedinečným. Stejně jedinečné jsou i pneumatiky Continental s technologií N.flex. V našem závodě v Lousado se zaměřujeme na špičkové technologie. Vyvinuli jsme zde nový typ nylonové kostry, díky které jsou naše pneumatiky robustnější a flexibilnější.

Vzhledem k rostoucímu počtu obyvatel světa a rostoucí potřebě zemědělských plodin se zvyšuje počet rozsáhlých provozů, a tudíž i poptávka po účinných zemědělských pneumatikách. To je místo, kde máme dlouholeté zkušenosti jako prémiový výrobce.

Thorsten Bublitz, obchodní ředitel pro zemědělské pneumatiky

Víceúčelové pneumatiky

Jsou speciálně určeny pro smíšené použití na silnici i v terénu s důrazem na náročné podmínky. Flexibilní kostra a široký rozsah hustícího tlaku umožňují provoz jak na silnicích, tak v náročném terénu. 

K zajištění ideálního prostředí na našich webových stránkách používáme soubory cookie. Kliknutím sem získáte další informace, popřípadě budete moci změnit nastavení souborů cookie.