Produkty pro speciální vozidla

S láskou k půdě

Zemědělské pneumatiky

Technologie, která jde kupředu

N.flex©


Technologie N.flex – pro pneumatiky, které neztrácí sílu

Každý hospodář chce mít něco, co ho udělá jedinečným. Stejně jedinečné jsou i pneumatiky Continental s technologií N.flex. V našem závodě v Lousado se zaměřujeme na špičkové technologie. Vyvinuli jsme zde nový typ nylonové kostry, díky které jsou naše pneumatiky robustnější a flexibilnější.

Tyto pneumatiky jsou připravené zdolávat největší překážky. Neleknou se kamenitých cest, ani bahnitých polí, kterými jedou dál bez ohledu na hrozící nebezpečí. Všechny nerovnosti a překážky pohodlně zvládnou. Aby je – stejně jako v případě neoblomných farmářů – nikdo a nic nezlomil. Pokud přijde náraz, automaticky se vrátí do původního tvaru. A jedou dál.

Po takto náročném dni jsou naše pneumatiky další den zrána připraveny znovu vyrazit na dlouhé cesty za těžkou prací. Pneumatiky Continental si udrží svůj stabilní tvar a díky tomu, že na nich prakticky nenajdete plochá místa, poskytují řidičům maximální pohodlí.

Hladké silnice, kamenité cesty i zablácená pole – s novou technologií N.flex jsou.

Unikátní technologie N.flex

Materiál kostry je vyráběn z unikátního nylonového materiálu, na který je pod názvem N.flex podána patentová přihláška. Ten je dostatečně pružný – ať už pro absorbci nárazů při jízdě nebo rychlé obnovení původního tvaru pneumatiky bez trvalé deformace. Díky tomu jsou pneumatiky robustnější a mají stále kulatý tvar, což je zásadní pro pohodlnou jízdu. Podstatná eliminace zploštěných míst znamená i konec drobných vibrací na pneumatice, která byla delší dobu odstavena..

Patentovaná technologie N.flex©
  • Vysoká odolnost proti nárazům díky vysoké roztažnosti nylonu
  • Robustní konstrukce kostry absorbuje energii nárazu bez následného poškození

Patka – snad nejdůležitější část pneumatiky

Od samotného začátku jsou traktorové pneumatiky vystavovány zkouškám pevnosti, životnosti a odolnosti. Na patku působí obrovské síly. Už do samého počátku, kdy se natáhne přes ráfek a pak se musí automaticky vrátit do svého původního tvaru. I ty nejmodernější technologie či technické výdobytky by byly zbytečné, kdyby nedokázaly plnit základní funkci zemědělských pneumatik – a to je ulehčování práce farmářů a zajištění jejich pohodlné přepravy. Je to začátek důležitého partnerství, stejně jako propojení naší vášně k technice společně s touhou farmářů podmanit si jednou provždy sílu přírody.

Naše nová technologie zajišťuje, aby se nic neponechalo náhodě. Patka se dnes vyrábí z jednoho kusu ocelového drátu a z inovované pevné gumy. Díky tomu je montáž pneumatik jednodušší a prodlouží se tak jejich životnost.

Díky této výjimečné robustnosti i schopnosti udržovat si svůj původní tvar se každá pneumatika Continental odvaluje po silnici stejně hladce, jako by právě sjela z výrobní linky.

Inovativní konstrukce patky

Patka je základní a podstatnou součástí pneumatiky. Právě ona ji drží na ráfku. Naše inovativní patky jsou vyrobeny z jednoho kusu drátu – a díky tomu jsou odolné, kompaktní a drží si stále svůj tvar.

Inovativní konstrukce patky
  • Patní lano je vyrobeno z jednoho kusu ocelového drátu, čímž se zvyšuje její odolnost a usnadňuje montáž
  • Při výrobě patky jsou používány speciální materiály, které mají za úkol její zesílení

Tractor70

tire_image1

“Šetřete půdu. S robustní pneumatikou, která zbytečně nezatíží Vaši půdu.”

Více zde

Tractor85

Tractor85

“Vychutnejte si pohodlnou jízdu se spolehlivým partnerem.”

Více zde

K zajištění ideálního prostředí na našich webových stránkách používáme soubory cookie. Kliknutím sem získáte další informace, popřípadě budete moci změnit nastavení souborů cookie.