Produkty pro speciální vozidla

Úrodu sklidíme společně

Pneumatiky, kterým můžete důvěřovat.

Půda nám dává potraviny a zajišťuje výživu, mění se podle ročního období i počasí.

Farmaření s láskou k půdě

Půda pod našima nohama je místo, kde se odehrává celý koloběh života. Dává nám potraviny a zajišťuje výživu. Mění se podle ročního období i počasí. Nekonečný příběh, který se opakuje rok co rok, od jara do zimy. Nikdo tomu nerozumí lépe než farmáři.

Bez jejich lásky k práci a k půdě by nebyla zorána žádná pole. Nebylo by zaseto. A nesklidila by se ani žádná úroda. Ať už prší nebo svítí slunce, ať je tuhá zima nebo něžné jaro. Na farmáře se můžeme spolehnout, že z půdy získají to nejlepší. Jeden den s přírodou bojují, druhý den jsou s ní v míru.

Farmáři jsou hnací silou našeho zemědělství. Dělají vždy vše proto, aby dostali úrodu z polí do bezpečí sil a sýpek.
Ve společnosti Continental jsme stejní. Stejně jako farmáři se pyšníme tím, že respektujeme zákony přírody. A odhodlaně jejich požadavky zdoláváme.

Naše partnerství s farmáři začíná společnou láskou k půdě, které se i naše pneumatiky dotýkají nejčastěji. Při tom všem si vždy najdeme čas na společný dialog – tak, abychom stále rozuměli Vašim každodenním potřebám.

Naši specialisté ve výrobě a vývojoví inženýři mají mnoho let zkušeností, které přenáší do pneumatik. Jsou stále s Vámi. S Vámi se v hustém dešti brodí blátem na poli. A Vás pod žhnoucím letním sluncem vezou polní cestou.

Jsou oddáni vývoji nových pneumatik. Tak, aby byly ještě odolnější a efektivnější. Aby co nejméně poškozovaly úrodu a aby Vám přinášely co nejvíce pohodlí. Přesně tak, jak jsou farmáři spjati s půdou, my jsme spojeni s farmáři. A udržujeme kola v pohybu: efektivně, spolehlivě a komfortně.
S láskou k půdě.

Lousado

Nový výrobní závod Continental v portugalském městě Lousado

Lousado – úrodná půda pro inovace

Živnou půdou pro hledání nových řešení jsou inovace. Do těch se snažíme investovat náš čas i finance. I proto jsme se rozhodli postavit naši novou výrobní halu v portugalském městě Lousado.

Tento nový závod se stal domovem pro nejmodernější technologie a jeho vývoj jde neustále dopředu. Díky tomu můžeme farmářům pomáhat ještě lépe a efektivněji.

Představujeme naše nové pneumatiky: Tractor70 – široká pneumatika s dezénem, který je velmi šetrný k půdě. Má větší kontaktní plochu a maximální trakci.

Tractor85 – robustní univerzální pneumatika. Pro pohodlnou jízdu po silnici i dobrý výkon na poli.

K zajištění ideálního prostředí na našich webových stránkách používáme soubory cookie. Kliknutím sem získáte další informace, popřípadě budete moci změnit nastavení souborů cookie.