Produkty pro speciální vozidla

stage_image

Multi Purpose Tires

Víceúčelové pneumatiky

Víceúčelové pneumatiky - When the Going gets Tough.

Víceúčelové pneumatiky Continental (MPT) – to je kombinace průmyslových, zemědělských, nákladních a terénních pneumatik v jedné radiální pneumatice.

Jsou speciálně určeny pro smíšené použití na silnici i v terénu s důrazem na náročné podmínky. Flexibilní kostra a široký rozsah hustícího tlaku umožňují provoz jak na silnicích, tak v náročném terénu.

Víceúčelové pneumatiky Continental (MPT) nabízejí vynikající trakci na všech druzích povrchů. S těmito samočisticími pneumatikami si můžete troufnout na sněhové i ledové plochy, písek, bahno i hlinitou půdu. Dále můžete přepravovat vysokou zátěž až dálniční rychlostí. Speciální, ocelí vyztužený běhoun, silné boční stěny a pružná kostra to umožňují.

Kvůli své schopnosti čelit nepředvídatelným provozním podmínkám jsou často používány na záchranných vozidlech a víceúčelových vozidlech. MPT pneumatiky Continental jsou také ideální pro použití na stavbách, údržbu silnic a další všeobecné použití; například na malých pozemních dopravních prostředcích, sklápěcích vozících, čistících vozidlech, kolových nakladačích a dalších kompaktních stavebních strojích.

Víceúčelové pneumatiky

Flexibilní kostra a široký rozsah hustícího tlaku umožňují provoz jak na silnicích, tak v náročném terénu. 

Vlastnosti a přínosy:

  • Odolná, vysoce pružná kostra
  • Kompatibilní se systémy Run-flat
  • Kompatibilní se systémy centrálního huštění
MPT - Víceúčelové pneumatiky