Produkty pro speciální vozidla

New content item

Letiště

Pneumatiky pro letiště

article_66w_image1

Pneumatiky pro pozemní odbavení

Společnost Continental je jediným dodavatelem, který nabízí kompletní sortiment pneumatik pro letištní vozidla. Ať už se jedná o průmyslové pneumatiky, pneumatiky pro osobní, nákladní nebo pro víceúčelové automobily, jsou pneumatiky značky Continental tím nejlepším řešením pro provozovatele letišť, kteří se starají o své náklady.

Společnost Continental nabízí rozsáhlou řadu pneumatik požadovaných v pozemním pomocném provozu na letišti.

Technické vlastnosti pneumatik Continental umožňují snížit provozní náklady prostřednictvím charakteristik, jako je snížený valivý odpor, minimalizace tvorby nežádoucích objektů, snadná údržba, odolnost běhounové směsi i konstrukce pneumatiky a mnoha dalších.

Proč se pokoušet používat stejnou pneumatiku pro různé účely, když můžete najít speciální produkty pro všechny typy letištních vozidel? 

 

Plakát Letiště zobrazuje všechna vozidla dostupná na letišti. Pro stažení klikněte na uvedený odkaz:


Letiště plakát EN (6.23MB)

ContiRV20 a ContiRT20

ContiRV20  a ContiRT20 jsou navrženy speciálně pro pozemní pomocné vybavení na letištích, zejména pro tahače. Pásový dezén minimalizuje vibrace, nepravidelné opotřebení a poskytuje maximální pohodlí jízdy a motohodinový výkon. Díky inovativní technologii běhounové směsi se pneumatika ContiRV20 vyznačuje nízkým valivým odporem, který snižuje spotřebu paliva i emise CO2. Robustní konstrukce minimalizuje poškození bočnic a poškození cizími předměty (k dostání jako bezdušové s technologií TSR, která snižuje počet defektů).


SC20+ & SH12+

Díky směsi přírodního kaučuku se pneumatiky Continental SH12+ tolik nezahřívají a nabízejí výjimečně nízký valivý odpor. To přispívá k jejich delší životnosti a nižším hodinovým nákladům (více hodin mezi výměnami a nižší spotřeba paliva). Využívají rovněž 3stupňovou konstrukci, která zajišťuje hladkou jízdu. Hladší jízda má podíl na větší ochraně stroje, převáženého nákladu a provozního povrchu.


Container Master+

ContainerMaster+ byl speciálně vyvinut pro čelní těžkotonážní vysokozdvižné vozíky a kontejnerové překladače. Má široký plochý profil a hustou dezénovou směs v oblasti středového bloku, která poskytuje vyšší odolnost a delší životnost na náročném abrazivním povrchu.